تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌ها از امروز

ساعت کاری ادارات و بانک‌ها و نیز ساعت طرح ترافیک تهران از امروز شنبه ۱۹ تیر تغییر کرده است.

کد خبر: ۹۹۶۸۱
۰۹:۳۹ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌ها

دیدارنیوز ـ با موج جدید کرونا مجددا محدودیت‌ها شروع شده است و تهران هم با قرمز شدن اوضاع کرونا از امروز شاهد محدودیت‌های جدیدی خواهد بود. از سوی دیگر به دلیل قطعی برق و کمبود برق هم ساعات کاری ادارات و بانک‌ها تغییر کرده است.

طبق آخرین اعلام، ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی با تصمیم وزارت کشور از ساعت ۷ صبح تا ۱۳ بعدازظهر تغییر کرده است.

همچنین طبق اعلام شفاهی بانک مرکزی به بانک‌ها از امروز شنبه تا اطلاع ثانوی، ساعت کاری بانک‌ها از ۶:۳۰ صبح تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

تغییر ساعت طرح ترافیک پایتخت

همچنین مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران درباره تغییر ساعت طرح ترافیک با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی گفت: با هماهنگی شورای عالی ترافیک از شنبه ۱۹ تیر ساعت اجرای طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا تغییر می‌کند.

وی افزود: برای تسهیل در تردد شهروندان آغاز اجرای طرح ترافیک از امروز شنبه ۸:۳۰ صبح است و از ساعت ۱۳ خروج خودرو‌ها از طرح رایگان و آزاد خواهد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: تردد خودروی ساکنان محدوده طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح از ساعت ۱۳ آزاد خواهد بود و تردد آن‌ها برای بازگشت رایگان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: