تیتر امروز

پیش بینی مرگ فرزندان
دومین توله یوز آسیایی تلف شد

پیش بینی مرگ فرزندان "ایران"

تلف شدن دومین یوز متولد شده در اسارات خبر تلخی برای دوست داران و فعالان محیط زیست بود، اما برخی کارشناسان می‌گویند این مرگ‌ها قابل پیش بینی بود.
خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌ها از امروز

ساعت کاری ادارات و بانک‌ها و نیز ساعت طرح ترافیک تهران از امروز شنبه ۱۹ تیر تغییر کرده است.

کد خبر: ۹۹۶۸۱
۰۹:۳۹ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک‌ها

دیدارنیوز ـ با موج جدید کرونا مجددا محدودیت‌ها شروع شده است و تهران هم با قرمز شدن اوضاع کرونا از امروز شاهد محدودیت‌های جدیدی خواهد بود. از سوی دیگر به دلیل قطعی برق و کمبود برق هم ساعات کاری ادارات و بانک‌ها تغییر کرده است.

طبق آخرین اعلام، ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی با تصمیم وزارت کشور از ساعت ۷ صبح تا ۱۳ بعدازظهر تغییر کرده است.

همچنین طبق اعلام شفاهی بانک مرکزی به بانک‌ها از امروز شنبه تا اطلاع ثانوی، ساعت کاری بانک‌ها از ۶:۳۰ صبح تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

تغییر ساعت طرح ترافیک پایتخت

همچنین مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران درباره تغییر ساعت طرح ترافیک با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی گفت: با هماهنگی شورای عالی ترافیک از شنبه ۱۹ تیر ساعت اجرای طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا تغییر می‌کند.

وی افزود: برای تسهیل در تردد شهروندان آغاز اجرای طرح ترافیک از امروز شنبه ۸:۳۰ صبح است و از ساعت ۱۳ خروج خودرو‌ها از طرح رایگان و آزاد خواهد بود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: تردد خودروی ساکنان محدوده طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح از ساعت ۱۳ آزاد خواهد بود و تردد آن‌ها برای بازگشت رایگان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی