تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

سورپرایز پرسپولیس برای دربی!

عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس بازی با آلومینیوم را از دست داد و تا این لحظه غایب بزرگ سرخپوشان است.

کد خبر: ۹۹۶۶۸
۰۹:۰۷ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

 

سورپرایز پرسپولیس برای دربی!

دیدارنیوز: پرسپولیس در روز‌های پیش رو بازی‌های سرنوشت سازی را در لیگ برتر و همچنین در جام حذفی مقابل استقلال خواهد داشت. سرخ‌ها پس از فتح سوپر جام به دو تیم کرمانی لیگ غلبه کردند و در اهواز مقابل تیم نکونام متوقف شدند. این تیم باید  به مصاف آلومینیومی برود که تنها شکست مدافع عنوان قهرمانی را رقم زده است.

عیسی آل کثیر از بازی با تراکتور با انگشتان بانداژ شده به زمین می‌رفت و در این هفته نیز دچار مصدومیت شد تا با اعلام یحیی گل‌محمدی غایب بزرگ پرسپولیس مقابل آلومینیوم باشد.

آل کثیر که اولین تجربه دربی اش را با گل سه امتیازی به پایان رساند با قرعه‌ای که در جام حذفی به قرمز‌ها افتاد می‌توانست خیلی زود دومین شهرآورد خودش را نیز انجام دهد. مصدومیت آل کثر باعث می‌شود تعداد بازی‌های از دست داده اش در لیگ بیستم بیش از پیش شود. البته این احتمال وجود دارد که یحیی برای رساندن این مهاجم به دربی حذفی برنامه دارد و نخواسته در این بازی روی او ریسک کند. در صورت رسیدن او به شهرآورد این بازیکن سورپرایز یحیی محسوب می‌شود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار