تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

۳ بازیکن استقلال در آستانه جدایی

چند بازیکن تیم فوتبال استقلال با پایان قراردادشان قصد جدایی دارند.

کد خبر: ۹۹۶۴۹
۱۴:۲۹ - ۱۸ تير ۱۴۰۰

دیدارنیوز - با پایان فصل جاری فوتبال ایران، قرارداد ۱۰ بازیکن تیم استقلال به پایان می‌رسد. در میان این بازیکنان، سه نفر از آن‌ها از شرایط‌شان در استقلال راضی نیستند و قصد جدایی دارند. البته این جدایی منوط به داشتن پیشنهاد خوب مالی از تیم‌های دیگر است.

یکی از این بازیکنان در فصل جاری به کمتر بودن قراردادش اعتراض کرده بود و محمود فکری، سرمربی وقت استقلال قصد اخراج بازیکن تیمش را داشت که با پادرمیانی او را بخشید. این بازیکن که یکی از بازیکنان اصلی استقلال است، منتظر پایان فصل بوده تا از این تیم جدا شود. از آن طرف، فرهاد مجیدی نیز متوجه این مسائل شده و به این بازیکنان پیغام داده که به زور کسی را نگه نمی‌دارند و برند استقلال به تنهایی برای حضور هر بازیکنی کافی است، حتی اگر باشگاه پول نداشته باشد.

این صحبت‌ها باعث شده این سه بازیکن کمی عقب‌نشینی کنند، اما به نظر می‌رسد در صورت پیشنهاد مالی بهتر جدا شوند.

منبع: میزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: