تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با افزایش سالانه سنواتی نیازمند افزایش است. مطالبات بازنشستگان در زمینه حقوق بازنشستگان تا پایان تیرماه پرداخت خواهد شد. سرپرست تامین اجتماعی در مورد پرداخت حقوق بازنشستگان تاکید کرده است. مشکلات نسخه‌های الکترونیکی در پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حل خواهد شد.

کد خبر: ۹۹۶۱۷
۱۰:۴۸ - ۱۸ تير ۱۴۰۰

 

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

دیدارنیوز: سرپرست تامین اجتماعی البرز با بیان این که افزایش حقوق بازنشستگان اعمال شده است و مطالبات آنان تا تیرماه پرداخت می‌شود، گفت: باقی مانده مشکلات نسخه‌های الکترونیکی حل خواهد شد.

ابوالحسن قورچیان، با اشاره به این که بیمه شدگان مشکلات خود را از طریق تماس با سامانه ۱۴۲۰ درمیان بگذارند، افزود: مبنای حق بیمه براساس دستمزد است که شورای‌عالی کار آن را تعیین می‌کند.

قورچیان ادامه داد: هرچقدر حق بیمه بیشتر باشد، حقوق بازنشستگی بیشتر خواهد شد.

او افزود: باتوجه به تمهیدات تامین اجتماعی، استراحت پزشکی بارداری که قبلا شش ماه بود به نه ماه افزایش پیدا کرده و منابع آن نیز پیش‌بینی شده است.

سرپرست تامین اجتماعی البرز گفت: برای گزارش بارداری نیازی به مراجعه حضوری نیست و از طریق سامانه سازمان تامین اجتماعی هم امکان ثبت آن وجود دارد.

قورچیان افزود: راهنمای الکترونیکی تامین اجتماعی دیجیتال با امکانات آموزشی، اطلاع‌رسانی و دسترسی به خدمات الکترونیک و غیرحضوری این سازمان از طریق درگاه‌های مختلف عرضه شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

منبع: روز نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۸
0
0
هرموقع گوشی رابازمیکنم نوشته خبرخوش خجالت مان ندهید.ماظرفیتمان کم شده ازذوق سکته میکنیم.اینهمه خبرخوش ندهید
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار