تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

محسن ربیع خواه که ابتدای فصل از سوی یحیی گل محمدی از پرسپولیس کنار گذاشته شد ، حالا در دیدار آلومینیوم و پرسپولیس انگیزه های ویژه ای خواهد داشت.

کد خبر: ۹۹۶۰۷
۰۹:۲۷ - ۱۸ تير ۱۴۰۰

انگیزه ویژه ستاره محبوب برانکو برای تقابل با پرسپولیس و گل محمدی

دیدارنیوز: آلومینیوم اراک در حالی برابر پرسپولیس به میدان می‌رود که محسن ربیع خواه بازیکن سابق سرخ پوشان باید روبروی تیم سابق خود قرار بگیرد که این دیدار می‌تواند برای شماره ۱۸ سابق پرسپولیس، از جذابیت‌های ویژه‌ای برخوردار باشد.

بازیکن مورد علاقه برانکو سرمربی کروات سرخ‌ها که طی ۴ سال حضور در پرسپولیس ۷۶ بازی را با پیراهن این تیم انجام داد در حالی از جمع سرخ پوشان جدا شد که در بدو حضور در اراک با مصدومیت نسبتا شدیدی مواجه شد و بازی‌های زیادی از این فصل را از دست داد، اما در حال حاضر با پایان کامل مصدومیتش مشکلی برای تقابل با تیم سابقش ندارد.

منبع:خبرگزاری فوتبال ایران پارس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار