تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

ایستادن علی پروین پشت استقلال!

علی پروین از جمله پرسپولیسی هاست که استقلالی ها هم به او علاقه دارند. تصویر زیر هم از جمله تصاویر جالبی است که او و پرسپولیسی ها را پشت تابلویی نشان می دهد که نام استقلال روی آن حک شده است. این عکس مربوط به دهه هفتاد است و بعضی از بازیکنان پرسپولیس از جمله استیلی و تارتار و... هم در آن دیده می شوند.

کد خبر: ۹۹۶۰۴
۰۹:۱۲ - ۱۸ تير ۱۴۰۰

ایستادن علی پروین پشت استقلال!

دیدارنیوز: عکس حضور علی پروین کنار بازیکنان استقلال در فضای مجازی به ویژه شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه‌های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران‌های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می‌کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه‌های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می‌شد و مورد بسیاری از مردم قرار گرفت.

منبع: نشان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار