تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

در اوج دعواهای نیمکت با مدیریت باشگاه، مدافع آبی‌پوشان پس از کش و قوس های فراوان و ظاهرا به دلایل مالی، امروز تهران را ترک کرد.

کد خبر: ۹۹۵۷۷
۱۲:۵۳ - ۱۷ تير ۱۴۰۰

استقلال میلیچ

 

دیدارنیوز: رویه میلیچ مدافع تیم استقلال که ماه‌ها حقوق خود را از این باشگاه دریافت نکرده تهران را ترک کرد.

میلیچ یکی از دو بازیکن خارجی استقلال است که در دو فصل گذشته عملکرد مطلوبی در این تیم داشته و بنا بر گفته خودش بیش از ۱۰ ماه است که حقوقش را از باشگاه نگرفته است. پیش از این گفته می‌شود میلیچ در لیست تمدیدی های باشگاه استقلال قرار دارد و قرار است قرارداد او برای فصل آینده نیز تمدید گردد.

با توجه به اتفاقات اخیر و ترک تهران توسط وی مشخص نیست آیا میلیچ برای همیشه از استقلال جدا شد، یا ممکن است با رایزنی‌های مجدد به تهران بازگشته و تا پایان فصل همراه آبی پوشان باشد.

همچنین شب گذشته بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال و خانواده اش برای بدرقه از میلیچ و خداحافظی با وی به منزل وی رفتند تا او را از تهران بدرقه نمایند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار