تیتر امروز

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

بدشانسی بزرگ فرهاد مجیدی / جانشینان احتمالی‌اش در استقلال

فرهاد مجیدی این شانس را روی کاغذ همچنان برای استقلال نگه داشته تا در صورت لغزش پرسپولیس و سپاهان به رده‌های بالاتری در جدول رده‌بندی برسد.

کد خبر: ۹۹۵۷۱
۱۲:۰۸ - ۱۷ تير ۱۴۰۰

بدشانسی بزرگ فرهاد مجیدی / جانشینان احتمالی‌اش در استقلال

دیدارنیوز ـ این موضوعات تنها بخشی از کار مهمی است که فرهاد مجیدی این روز‌ها انجام داده است؛ بخش مهم‌تر کار او، اما مربوط به تقابلش با استقلالی‌های سابق است؛ مربیانی که نام هرکدام از آن‌ها بار‌ها به عنوان جانشین فرهاد مجیدی در فصل آینده مطرح شده است.

واقعیت این است که اختلاف فرهاد مجیدی با کادر مدیریت باشگاه این شایعه را به وجود آورده که آن‌ها منتظر ناکامی مجیدی در کسب جام هستند تا عذرش را برای فصل بعد بخواهند.


استقلال کار سختی برای قهرمانی در لیگ دارد، ولی فرهاد مجیدی امیدوار است در جام حذفی قهرمانی بیاورد و در استقلال ماندنی شود. این اتفاقات درحالی رخ داده که تعداد مربیان استقلالی حاضر در لیگ برتر زیاد شده و هربار نام یکی از آن‌ها به عنوان سرمربی بعدی استقلال مطرح می‌شود.


باوجوداین کارنامه فرهاد مجیدی برابر تک‌تک آلترناتیوهایش خوب بوده؛ او چهار مربی استقلالی را شکست داده و فقط یکی را با بدشانسی مساوی کرده است. مجیدی ابتدا فولاد با جواد نکونام را برد، بعد مهدی رحمتی با پدیده را شکست داد و سرانجام هم از سد امیر قلعه‌نویی عبور کرد.

از نکونام و قلعه‌نویی به‌عنوان گزینه‌های جدی سرمربیگری در استقلال نام برده می‌شد. مجیدی البته بدشانس بود که گل تیمش برابر آلومینیوم اراک و علیرضا منصوریان رد شد وگرنه می‌توانست منصوریان را هم به‌عنوان یکی دیگر از گزینه‌های نیمکت استقلال از پیش‌رو بردارد.

سرانجام، مجیدی موفق شد تراکتور با فیروز کریمی که روزگار کمی را به‌عنوان سرمربی در این باشگاه بود، شکست دهد تا کارنامه درخشانی برابر استقلالی‌های سابق داشته باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: