تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

پیام تبریک روسای جمهور کشورهای سنگال و بنین به رییسی

براساس اعلام دولت‌های سنگال و بنین، رؤسای جمهور این کشورها با ارسال پیام‌هایی خطاب به ابراهیم رییسی، رییس جمهور منتخب، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند. 

کد خبر: ۹۹۳۹۳
۱۹:۵۰ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

پیام تبریک روسای جمهور کشورهای سنگال و بنین به رییسی

دیدارنیوز - رئیس جمهور سنگال در این پیام ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای رئیس جمهور منتخب کشورمان در ایفای مسئولیت جدید، تاکید کرده که مشتاقانه خواستار ادامه روابط دوستانه صمیمی و همکاری نزدیک بین دو کشور است.

 همچنین براساس اعلام دولت بنین ،«پاتریس تالون» رئیس جمهور این کشور با ارسال پیامی خطاب به ابراهیم رییسی، رییس جمهور منتخب، از سوی خود، مردم و دولت بنین، انتخاب رییس جمهور منتخب در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را به وی و مردم کشورمان تبریک و تهنیت گفت.

رئیس جمهور بنین در این پیام تاکید کرده: از فرصت استفاده کرده، بابت روابط دوستانه عالی و همکاری‌های موجود بین دو کشور تبریک گفته و بر آمادگی کامل خود به همراه جنابعالی جهت تقویت ارتباطات دوجانبه از طریق ایجاد روابط سازنده و برد-برد برای دو طرف تاکید می کنم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: