تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...
فرمانده گردان‌های سید الشهدا عراق مطرح کرد

انتقام گیری از آمریکا از طریق عملیات زمینی، هوایی یا دریایی

فرمانده گردان‌های سید الشهدا عراق می‎گوید که مقاومت انتقام شهادت نیرو‌های حشد الشعبی را از آمریکا خواهد گرفت.

کد خبر: ۹۹۳۶۹
۱۸:۰۸ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

انتقام گیری از آمریکا از طریق عملیات زمینی، هوایی یا دریایی

دیدارنیوز ـ «ابو آلاء الولائی»، فرمانده گردان‌های «سید الشهداء» عراق، می‎گوید «می خواهیم عملیاتی را انجام دهیم که همه آن را انتقام از واشنگتن توصیف کنند.»

این فرمانده ارشد مقاومت عراق در مصاحبه با خبرگزاری «آسوشیتد پرس» ضمن اشاره به شهادت ۴ نفر از اعضای سازمان حشد الشعبی در جریان تجاوز اخیر آمریکا به منطقه «البوکمال» در مرز عراق و سوریه، گفت «خواهان عملیاتی متناسب با شهادت این ۴ نفر هستیم.»

به گفته وی، «می خواهیم این عملیاتی باشد که در آن همه می‌گویند آن‌ها از آمریکا انتقام گرفته‎اند؛ این عملیات، کیفی خواهد بود که می‌تواند از طریق هوا و یا دریا، در امتداد مرز عراق، در منطقه و یا هر جایی صورت بگیرد؛ این یک جنگ علنی است.»

فرماندهان و سران گروه‌های مقاومت عراق در پی تجاوز اخیر آمریکا و شهادت نیرو‌های حشد الشعبی، ضمن محکوم کردن تجاوز اخیر آمریکا، بر مقابله با نیرو‌های آمریکایی تاکید کردند.

حشد الشعبی نیز در بیانیه‎ای اعلام کرد «ما با شدیدترین عبارات این حمله را محکوم و نسبت به آن ابراز انزجار می‌کنیم و بار دیگر بر حق قانونی خود برای پاسخ به این تجاوز‌ها و مجازات مرتکبان آن تاکید می‌کنیم؛ این حمله در چارچوب تضعیف عراق و نیرو‌های امنیتی و حشدالشعبی صورت گرفت؛ این حمله همچنین نقض حاکمیت عراق همزمان با رژه بزرگ حشدالشعبی به مناسبت تاسیس این سازمان صورت گرفت.»

منبع: میزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: