تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....
با دستور رئیس قوه قضاییه

دادستان کل کشور مأمور پیگیری علت قطعی‌های برق شد

رئیس قوه قضاییه، دادستان کل کشور را مأمور رسیدگی فوری به پیگیری علت قطعی‌های مکرر برق در روز‌های گذشته کرد.

کد خبر: ۹۹۳۳۰
۱۴:۲۶ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

دادستان کل کشور مأمور پیگیری علت قطعی‌های

دیدارنیوز ـ به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نامه‌ای دادستان کل کشور را مأمور پیگیری فوری قطعی‌های مکرر برق شهر‌های مختلف کشور در روز‌های گذشته کرد.

در نامه رئیس قوه قضاییه به حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری آمده است: «با توجه به قطعی‌های مکرر برق بدون اطلاع قبلی در شهر‌های مختلف کشور و خسارت‌ها و مشکلات ناشی از آن، در راستای احیای حقوق عامه و پیشگیری یا حداقل کاهش آسیب‌ها و خسارات مربوط، با فوریت، علت قطع برق و عدم اطلاع قبلی را بررسی و اقدام لازم و مقتضی معمول و نتیجه را به اینجانب گزارش نمایید».

قطعی‌های مکرر، بلند مدت و بی برنامه برق در روز‌های اخیر، موجب بروز مشکلات بسیار برای مردم، واحد‌های صنفی و صنعتی شده است.

امروز رییس جمهوری نیز دستور داد، در جلسه ویژه‌ای به ریاست معاون اول و متشکل از دستگاه‌های مختلف، موضوع تامین برق و خاموشی‌های اخیر بررسی و دستورالعمل اجرایی در حوزه‌های مختلف تعیین و اعلام شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: