تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

رونمایی از سیستم رادیویی داوران در دیدار فولاد - پرسپولیس

تیم داوری دیدار تیم‌های فوتبال فولاد - پرسپولیس قرار است با یک سیستم رادیویی جدید این بازی را قضاوت کند.

کد خبر: ۹۹۳۰۰
۱۳:۰۶ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

رونمایی از سیستم رادیویی داوران در دیدار فولاد - پرسپولیس

دیدارنیوز - تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس از ساعت  ۲۱:۱۰ امشب (سه‌شنبه) در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و ششم در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم می‌روند.

باشگاه فولاد تمهیدات خاصی برای این بازی در نظر گرفته است. فولادی‌ها اخیراً اقدام به خرید سیستم رادیویی داوری به صورت اختصاصی کرده‌اند و قرار است این سیستم در بازی امشب رونمایی شود و داوران از آن استفاده کنند.
این سیستم جدید در کونکا کاف، لیگ‌های آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی، ژاپن و آسیای میانه به تازگی استفاده شده و هزار میلی آمپر توان بالاتری از سیستم‌های استفاده شده قبلی دارد. سیستم رادیویی جدید فولاد ۵۰۰۰ آمپر بوده که استفاده همزمان ۸ یوزر را فراهم کرده است.

فولادی‌ها همچنین برای پیروزی مقابل پرسپولیس پاداش قابل توجه‌ای برای اعضای تیم‌شان در نظر گرفته‌اند.

دیدار فولاد - پرسپولیس در حالی برگزار می‌شود که دو تیم نیاز مبرمی به کسب امتیاز و برد در این بازی دارند؛ فولاد برای باقی ماندن در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان و پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر