تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

رونمایی از سیستم رادیویی داوران در دیدار فولاد - پرسپولیس

تیم داوری دیدار تیم‌های فوتبال فولاد - پرسپولیس قرار است با یک سیستم رادیویی جدید این بازی را قضاوت کند.

کد خبر: ۹۹۳۰۰
۱۳:۰۶ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

رونمایی از سیستم رادیویی داوران در دیدار فولاد - پرسپولیس

دیدارنیوز - تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و پرسپولیس از ساعت  ۲۱:۱۰ امشب (سه‌شنبه) در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و ششم در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم می‌روند.

باشگاه فولاد تمهیدات خاصی برای این بازی در نظر گرفته است. فولادی‌ها اخیراً اقدام به خرید سیستم رادیویی داوری به صورت اختصاصی کرده‌اند و قرار است این سیستم در بازی امشب رونمایی شود و داوران از آن استفاده کنند.
این سیستم جدید در کونکا کاف، لیگ‌های آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی، ژاپن و آسیای میانه به تازگی استفاده شده و هزار میلی آمپر توان بالاتری از سیستم‌های استفاده شده قبلی دارد. سیستم رادیویی جدید فولاد ۵۰۰۰ آمپر بوده که استفاده همزمان ۸ یوزر را فراهم کرده است.

فولادی‌ها همچنین برای پیروزی مقابل پرسپولیس پاداش قابل توجه‌ای برای اعضای تیم‌شان در نظر گرفته‌اند.

دیدار فولاد - پرسپولیس در حالی برگزار می‌شود که دو تیم نیاز مبرمی به کسب امتیاز و برد در این بازی دارند؛ فولاد برای باقی ماندن در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان و پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: