تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان در جدیدترین گفت‌وگویی که داشته درباره احتمال مهاجرتش به یک کشور پیشرفته واکنش نشان داده است.

کد خبر: ۹۹۲۹۲
۱۲:۳۱ - ۱۵ تير ۱۴۰۰

علی دایی از کشور مهاجرت می‌کند؟

دیدارنیوز - علی دایی در جدیدترین گفت‌وگویی که انجام داده است در واکنش به احتمال مهاجرتش به یک کشور دیگر گفت: من عاشق این مملکت هستم و همه جوره قبول کرده‌ام و در اینجا فعالیت می‌کنم. به جرأت می‌توانم بگویم جزء معدود افرادی هستم که هر چه آن طرف آب درآوردم به ایران آوردم تا در اینجا سرمایه‌گذاری کنم. دوست دارم جیب کسانی که با من کار می‌کنند پرتر باشد و به این افتخار می‌کنم.

وی اضافه کرد: اما رفتن به خارج از کشور زندگی اقتصادی مرا تغییر داد، اما کسی نبودم که درآمدم را به هدر بدهم. پولم را در کشورم سرمایه‌گذاری کردم و الان هم که از فوتبال به دور هستم کار خودم را دارم. یک مثل قدیمی داریم که می‌گوید عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

یعنی حالا که از فوتبال دورم کار‌های اقتصادی‌ام را بیشتر دنبال می‌کنم، چون فوتبال نمی‌گذاشت کار‌های اقتصادی خودم را به خوبی دنبال کنم. الان روابط خانوادگی بهتری دارم، چون قبلا فرصت چندانی نداشتم. الان از این فرصتی که دارم سپاسگزارم.

علی دایی در واکنش به اینکه خیلی‌ها ایران را رها کردند و برخی معتقدند علی دایی با این شرایط می‌تواند در خارج از کشور در شرایط بهتری زندگی کند اظهار کرد: من به اینجا (ایران) وابسته هستم. به خانواده‌ام و دوستانم وابسته هستم.

شلوغی اینجا را دوست دارم. من می‌توانم در بهترین شرایط به مسافرت برم، اما یک هفته بعد، دلتنگ اینجا می‌شوم. شرایط خارج مثل اینجا که نیست؛ مزایا و آرامش بیشتری دارد، اما من عاشق اینجا هستم. همه چیزم بستگی به اینجا دارد.

بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی کشورمان گفت: من در کار اقتصادی خودم حرف آخر را می‌زنم. در فوتبال، متاسفانه باید به کسانی جواب بدهم که فوتبال نمی‌دانند. من آزاد به دنیا آمدم و دوست دارم آزاد زندگی کنم.

منبع: روز نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: