تیتر امروز

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 
با پیگیری‌های علیرضا ورناصری

افزایش چند برابری اعتبارات پروژه‌های جاری شهرستان مسجدسلیمان 

توزیع امتیازات تملک دارایی‌های استانی ۳٪ درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی بر طبق جدول ۵_۱۰ قانون بودجه ۱۴۰۰، با همت و پیگیری‌های علیرضا ورناصری سهم اعتبارات تخصیص شده به شهرستان مسجدسلیمان...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

معاون اول میشم اما به شرط!

طبق شنیده های این روزهای داغ کابینه آینده ، از قرار محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام نیز مدعی شده است که با وی برای حضور در دولت آینده مذاکره شده است

کد خبر: ۹۹۱۷۶
۱۵:۴۷ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

معاون اول میشم اما به شرط!

دیدارنیوز -  شنیده شده است که توسط یکی از تیم‌های اطراف رئیس جمهور منتخب، به محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام نیز برای حضور در جایگاه معاون اولی دولت سیزدهم پیشنهاد شده که وی در واکنش به پیشنهاد معاون اولی دولت آینده خواستار تعیین مسئولیت‌های معاون اول شده است.

مخبر گفته که اگر معاون اول دولت آینده مسئولیت‌ها و اختیاراتی در حد اسحاق جهانگیری در دولت دوازدهم داشته باشد، تمایلی به پذیرش این مسئولیت ندارد.

منبع: تیتر 20
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۱
ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۶
0
0
حل مشکلات عظیم این ملت و این دولت و دولتهای بعدی با چاپلوسی کوتوله ها و بذل و بخشش سخاوتمندانه میراث محرومان و خدمتگزاران گذشته و شهدای مظلوم امکانپذیر نیست.
ای کارگزاران دلسوز ملت و نظام و ای رییس جمهور منتخب و عزیز و ای هر کسی که دغدغه ماندگاری عزت ایران اسلامی دارید شماها را بخدای کعبه و پیغمبرش(ص) و امام علی (ع) و سید الشهدا (ع) قسم میدهم تا دیرتر نشده بخود آیید و واقعیتها را به دور از جناح بندی های شکلی *اصول و اصلاح *و با نگاه به دانش محض و تعهد گرایی در نظر گرفت و کشور را از بلای کشور سوز عده ای بیسواد طلبکار و رانتخوار با چهره مستور در نقاب انقلابی و نادانی نجات دهید.
هیچ کس طلبکار این مملکت و این مردم مظلوم و زجرکشیده نیست. طلبکاران واقعی مردم شهید پرور و بزرگ و صبور ایرانند.