تیتر امروز

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس)

لوئیس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، در توئیتی اعلام کرد که آنها به بهترین شکل برای دیدار نیمه نهایی آماده می شوند.

کد خبر: ۹۹۰۹۶
۱۲:۴۳ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس)

دیدارنیوز - تیم ملی اسپانیا در دیدار یک چهارم نهایی برابر سوئیس قرار گرفت و در یک بازی بسیار دشوار موفق شد حریف سخت‌کوش خود را در ضربات پنالتی شکست دهد و به جمع چهار تیم نهایی رقابت‌های یورو راه پیدا کند.

در سمت مقابل ایتالیا که از ابتدای جام عملکرد خیره کننده ای از خود ارائه داده، در برابر بلژیک مدعی قرار گرفت و موفق شد با ارائه یک نمایش خوب و حساب شده حریف خود را با نتیجه 2-1 شکست دهد تا آنها نیز راهی نیمه نهایی شوند.

سه شنبه شب و در دیدار جذاب نیمه نهایی شاهد تقابل دو قدرت فوتبال اروپا یعنی ایتالیا و اسپانیا خواهیم بود؛ دو تیمی که هر دو در آمادگی مطلوبی به سر ببرند و به همین خاطر می‌توان شاهد یک بازی نزدیک بود.

اما با توجه به فرم فوق العاده اخیر آتزوری بسیاری شانس تین روبرتو مانچینی را برای صعود به دیدار فینال یورو بیشتر می‌دانند اما سرمربی اسپانیا یعنی لوئیس انریکه ساعاتی پیش توئیتی را در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت و به نوعی برای ایتالیا خط و نشان کشید. او عکسی از خود در حال آنالیز رقیب را به اشتراک گذاشته و نوشت: "ما خود را به بهترین شکل ممکن آماده می کنیم."

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: