تیتر امروز

رابین گوسنس، مدافع کناری تیم ملی آلمان احتمال انتقال به بارسلونا در فصل تابستان را رد نکرد.

کد خبر: ۹۹۰۹۵
۱۲:۴۰ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

واکنش مدافع آلمانی به شایعه انتقال به بارسلونا

دیدارنیوز - رابین گوسنس پس از نمایش‌های درخشان خود در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ در ترکیب آلمان، مشکلی با انتقال به بارسلونا در فصل تابستان ندارد. رابین گوسنس، مدافع کناری آتالانتا با زدن یک گل و ارسال دو پاس گل به یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی آلمان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ تبدیل شد. اخبار حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا در تابستان امسال علاقمند به جذب رابین گوسنس بوده و برای جذب او وارد عمل شده است.

این مدافع ۲۶ ساله مدعی شد حالا که آلمان از رقابت‌های یورو حذف شده، گوسنس با پدرش که مدیر برنامه او نیز است، در مورد آینده صحبت خواهد کرد. البته به جز بارسلونا شایعاتی در مورد تمایل اینتر نیز به جذب این مدافع ارزشمند شنیده شده است.

رابین گوسنس به اسپورت وان گفت: "ما حالا شرایط را بررسی خواهیم کرد. در طول مسابقات جام ملت‌های اروپا به پدرم گفتم که نباید به این موضوع بپردازیم و از خواستم من را در این رابطه تنها بگذارد.  حالا من دوباره به خانه برگشتم و با پدرم صحبت خواهم کرد و خواهم دید که برنامه ام چگونه پیش می‌رود. وقتی می‌گویم فعلا چیزی درباره این پیشنهاد نمی‌دانم دروغ نگفته ام، زیرا در آن مقطع تمام تمرکزم روی رقابت‌های یورو بود. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: