تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

به دستور مددی آبی‌ها قصد دارند از مدافع سابق این تیم یعنی امیرحسین صادقی شکایت کنند.

کد خبر: ۹۹۰۸۷
۱۲:۲۰ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

علت شکایت استقلال از امیرحسین صادقی

دیدارنیوز - امیرحسین صادقی امروز حرف های تندی علیه مددی مدیرعامل استقلال زد. به همین دلیل آبی ها از شکایت از این بازیکن خبر داده اند. البته بعید به نظر می رسد این شکایت واقعا صورت بگیرد. در هر صورت امروز صادقی در مصاحبه تندی این حرف ها را علیه مددی زد: «باشگاه استقلال که کلا تعطیل است و هیچ! آقای مددی که کلا تعطیل! نمی‌دانم چه کسانی در باشگاه هستند و چه کار می‌کنند. یک فاصله عجیبی بین باشگاه و تیم افتاده.آقای مددی حواست را جمع کن؛ خیلی محترمانه بساطت را جمع کن و از استقلال برو! من کار با هیچ پیشکسوت دیگری ندارم ولی نمی‌گذارم ایشان به کارش ادامه بدهد. آقایان شرکت نفتی از استقلال بروید.»

او اضافه کرد: «آقایانی که به دنبال رئیس جمهور آینده می‌روند و همه جا هستند تا یک پست بگیرند، اکنون هم در هیات مدیره جای دارند اما ما می‌دانیم که شما استقلالی نیستید پس جمع کنید و بروید.من در تیم محلات هم به این آقا سمت نمی‌دهم، مانده‌ام که چطور ایشان را در باشگاه بزرگی مثل استقلال بکار گرفته‌اند. مانده‌ام ایشان چطور اصلا جرعت دارند که هنوز تصمیم گیری می‌کند.»


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
سلام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۴
0
0
درود بر امیر حسین صادقی افضل الجهاد کلمه الحق عند سلطان الجائر