تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

زمان‌بندی احتمالی قطع برق در شهرستان‌های استان تهران اعلام شد

شرکت توزیع نیروی برق استان تهران زمان‌بندی احتمالی اعمال خاموشی در شهرستان‌های این استان را برای امروز ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.

کد خبر: ۹۹۰۸۶
۱۲:۱۹ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

زمان‌بندی احتمالی قطع برق در شهرستان‌های استان تهران

دیدارنیوز ـ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد که به علت افزایش دما و رشد نامتعارف مصرف برق احتمال اعمال خاموشی در حوزه شهرستان‌های استان تهران وجود دارد؛ بنابراین با عرض پوزش و قدردانی از بردباری شما برنامه خاموشی احتمالی در محدوده شرکت توزیع برق استان تهران به شرح زیر اعلام می‌گردد. امید است با صرفه‌جویی همگانی در مصرف برق شاهد تأمین برق پایدار برای مشترکین عزیز باشیم.

برای اطلاع از برنامه خاموشی، با جستجوی نام منطقه و نشانی، از بازه زمانی خاموشی احتمالی روزانه خود مطلع شوید. هم چنین می‌توانید شناسه خاموشی مربوط به اشتراک خود را به خاطر سپرده و پس از آن در آینده با جستجوی شناسه خاموشی مربوطه، سریعتر بازه زمانی خاموشی خود را پیدا کنید.

برای دیدن جدول خاموشی کلیک کنید.

برچسب ها: قطعی برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: