تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

حضور و عدم حضور احمدی نژاد در مجمع تشخیص، تفاوتی ندارد

یک فعال سیاسی اصولگرا در ارتباط با تحرکات اخیر احمدی‌نژاد اظهار داشت به نظر من دیگر حضور یا عدم حضور آقای احمدی‌نژاد در محمع تشخیص مصلحت تفاوت چندانی ندارد

کد خبر: ۹۹۰۷۹
۱۲:۰۰ - ۱۴ تير ۱۴۰۰

حضور و عدم حضور احمدی نژاد در مجمع تشخیص، تفاوتی ندارد

دیدارنیوز - یک فعال سیاسی اصولگرا در ارتباط با تحرکات اخیر احمدی‌نژاد اظهار داشت به نظر من دیگر حضور یا عدم حضور آقای احمدی‌نژاد در محمع تشخیص مصلحت تفاوت چندانی ندارد و با توجه به موضع‌گیری‌های اخیر حتی اگر در جلسات حضور داشته باشند چندان مورد توجه نیست.

محمد مهاجری گفت: آقای احمدی‌نژاد از سال ۱۳۸۲ که شهردار شده بود در مورد خودش دچار یک توهم و بزرگ‌بینی بود و فکر می‌کرد نظام بسیار به وی نیاز دارد و آدم بسیار مهم، متفاوت و خاصی است. در دوره اول ریاست جمهوری خود هم متاسفانه جریان اصولگرا که تمام سرمایه خود را پای او گذاشت تا او را به اوج برساند، به توهم وی دامن زد.  

وی افزود: پس از اتمام ریاست جمهوری هم این توهم همچنان وجود داشت. در سال نود و شش او برای ثبت‌نام کاندیداتوری ریاست جمهوری آمد و با کف و سوت چند نفر تصور کرد که اتفاق بسیار مهمی افتاده است. به نظرم مجموع این اتفاقات از ایشان فردی متوهم‌تر ساخت.

این فعال رسانه‌ای بیان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ احمدی‌نژاد شروع به سخنرانی و سپس تحریم انتخابات کرد. نتیجه‌ای که به وجود آمد این بود که نظرسنجی‌ها میزان مشارکت مردم را حدود ۴۲ درصد پیش‌بینی می‌کردند و زمانی که احمدی‌نژاد انتخابات را تحریم کرد این عدد حدود ۵ درصد افزایش پیدا کرد!

وی تصریح کرد:  من اعتقاد ندارم که حرف‌های او در بین اقشار مختلف مردم خیلی طرفدار داشته باشد. از این حرف‌ها بدتر و تندتر را سلطنت‌طلب‌ها و ضدانقلاب‌ها هم می‌زنند. ایشان که ادعای اعتقادات مذهبی هم دارند. من نمی‌گویم که کسی به او رای نمی‌دهد، اما وقایع اخیر نشان داد که  هیچ پایگاه اجتماعی موثری ندارد و با اشتباهاتی که در این انتخابات ۱۴۰۰ کرد خودش را برای همیشه تمام کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: