تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

نائب رئیس دفترسیاسی جنبش حماس تاکید کرد که این جنبش روابط قوی و قدیمی با ایران دارد و آن را ادامه می‌دهد.

کد خبر: ۹۸۹۱۵
۱۲:۵۴ - ۱۳ تير ۱۴۰۰

حماس: روابط‌مان با ایران قوی و ریشه‌دار است

دیدارنیوز - خلیل الحیه، نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در گفت وگو با پایگاه خبری عربی ۲۱ درخصوص ‌روابط این جنبش با تهران گفت: رابطه با برادران ایرانی مستحکم، قدیمی و مداوم است و ما تاکید می کنیم که حماس خواهان روابط خوب با همه است.

وی تاکید کرد: در شرایطی که حق مردم فلسطین پایمال می شود ما باید تایید و حمایت از ملت فلسطین را کسب کنیم بنابراین ما روابط مستحکمی با ایران داریم و خواهان گسترش و تقویت آن در راستای حمایت از مساله فلسطین و مقاومت هستیم.

خلیل الحیه درمورد روابط جنبش حماس با حزب الله لبنان نیز گفت: روابطمان با حزب الله خوب بوده و اکنون نیز خوب است.

نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در خصوص روابط این جنبش با ریاض نیز خاطرنشان کرد: حماس به دنبال ایجاد روابط خوب با سعودی ها و تمام کشورهای دنیااست، چه بسا اکنون بی ثباتی در روابط ما با عربستان وجود دارد که این مساله به دلیل تعامل آن ها است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: