تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...

مسی در رادار بدترین باشگاه دنیا

بدترین باشگاه فوتبال دنیا در اندیشه این است که مسی را به برزیل آورد و او را با شرایطی عجیب خریداری کند.

کد خبر: ۹۸۷۸۴
۱۵:۱۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۰

مسی در رادار بدترین باشگاه دنیا

دیدارنیوز - باشگاه کوچک ایبیس برزیل با عدم پیروزی به مدت ۳ سال و ۱۱ ماه توانست نام خود را در کتاب گینس به عنوان «بدترین تیم دنیا» قرار دهد.

حالا این باشگاه از اتمام قرارداد مسی با بارسلونا استفاده کرده تا او را به خدمت گیرد. البته این کار او بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و خواسته با مضحکه کردن فضای مجازی را سرگرم کند.

این تیم برزیلی از مسی خواسته که به این باشگاه بیاید، ولی ۲ شرط برای او گذاشته است. اول اینکه او نمی‌تواند شماره ۱۰ تیم را بپوشد و دوم اینکه باید اقرار کند پله از مارادونا بهتر است. ایبیس برزیل همچنین از مسی درخواست کرده که در این باشگاه نباید قهرمان شود و نباید گل‌های زیاد به ثبت رساند.

رفتار این باشگاه برزیلی باعث شده تا این تیم در تیتر مطبوعات دنیا قرار گیرد و کاملا معروف شود. این تیم اکنون ۳۰۰ هزار دنبال کننده در توییتر دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر