تیتر امروز

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ نبرد صدرنشینی
بیست و دوحه (۱۳)، زنده از روز نهم جام جهانی

برزیل ۱ - سوئیس صفر؛ نبرد صدرنشینی

در هشتمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام می‌گیرد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر می‌روند.
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

علیخانی: آقای هاشمی هر بلایی سر شما بیاورند صدایتان در نمی‌اید

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، متن حذف شده یادداشتش در گزارش عملکرد یک ساله شورا را به عنوان نطق پیش از دستور قرائت کرد.

کد خبر: ۹۸۷۶
۱۱:۲۲ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۷

دیدارنیوز - محمدعلیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور خود گفت: ناراحت هستم که شنیده‌ام محمود میرلوحی یکی از اعضای شورای شهر به دلیل مصاحبه‌ای احضار شدند،‌ اما با این حال از ایشان گلایه دارم که یادداشت من را در کتابچه عملکرد شورای شهر در سال اول سانسور کردند.
 
وی با بیان اینکه ما به دیگران به دلیل حذف و سانسور گلایه می‌کنیم، اما حالا خودمان مطالب را سانسور می‌کنیم، گفت: البته از محسن هاشمی هم گلایه دارم که با وجود اطلاع از موضوع، باز هم اجازه دادند که این مطلب سانسور شده چاپ شود،‌ هر چند که  اما بهتر بود متن بدون سانسور من چاپ می‌شد تا مجبور نباشم در نطقی مطالب سانسور شده را اعلام کنم.
 
علیخانی با بیان اینکه ما با معاون فعلی حمل و نقل رابطه خوبی نداریم و این عدم همکاری به بخش‌های دیگر نیز سرایت کنند، گفت: بی توجهی به ایده‌های تخصصی و عدم تحقق حتی یک ریال از محل پارک حاشیه‌ای جای سوال است، در بودجه 97، 950 میلیارد تومان درآمد برای اجرای پارک حاشیه‌ای در نظر گرفته شد، اما حالا محقق نشده است.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه ارائه داده‌های نادرست مبنی بر آماده بودن اجرای طرح‌های ترافیک موجب مشکلاتی شد، گفت: پیش‌بینی ما این بود که در خوش بینانه‌ترین حالت تنها 50 درصد بودجه مصوب از این محل تامین شود و این خسارت به درآمدهای شهری قابل قبول نیست.
 
وی با بیان اینکه بعد از ده‌ها مکاتبه با معاونت حمل و نقل سرانجام دیروز نامه‌ای به دستم رسید و به تذکرم در خصوص آمار مجوز صادر شده در طرح ترافیک و درآمد حاصله از آن وصول شد،‌ گفت: مجموعا 50 میلیارد تومان تا 17 شهریور ماه از این محل وصول شد، اما باز هم آمار طرح ترافیک رسانه‌ها را ندادند که باید باز هم پیگیری کنیم.
 
علیخانی با بیان اینکه عدم تعامل معاون حمل و نقل تنها منحصر به کمیسیون تخصصی نیست، عنوان کرد: این عدم تعامل در همکاری میان بخشی تاثیر گذاشته است، به گونه‌ای که باعث شده سطح نظارت پلیس راهور در محدوده طرح ترافیک کاهش یابد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی