تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

مرگ مشکوک ژنرال رژیم صهیونیستی

منابع خبری رژیم صهیونیستی از مرگ مشکوک یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاهی در غرب فلسطین اشغالی خبر دادند.

کد خبر: ۹۸۵۸۲
۱۱:۱۲ - ۱۱ تير ۱۴۰۰

مرگ مشکوک ژنرال رژیم صهیونیستی

دیدارنیوز ـ رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ژنرال «شارون اسمان» فرمانده تیپ پیاده نظام موسوم به "ناحال" در ارتش این رژیم صبح پنجشنبه در جریان تمرینات رزمی در پایگاهی در نزدیک شهر "نتانیا" فوت کرد.

برپایه این گزارش، شارون اسمان دوشنبه گذشته فرماندهی تیپ ناحال را برعهده گرفته بود.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که ژنرال اسمان در جریان تمرین آمادگی جسمانی در داخل پایگاه نظامی سقوط کرده و روی زمین افتاده است و پس از آن وی فوراً تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت، اما اندکی بعد فوت کرد.

به گفته این رسانه ها، ارتش رژیم صهیونیستی تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده است.

ژنرال اسمان به مدت ۲۵ سال در سمت‌های میدانی، فرماندهی، ستادی و آموزشی در ارتش رژیم صهیونیستی خدمت کرد و در تجاوز نظامی به لبنان شرکت داشت.

او در تجاوز نظامی به غزه در سال ۲۰۱۴ میلادی نیز فرمانده گردان "شاحام" در تیپ ناحال بود و در جریان آن زخمی شد.

اسمان همچنین به عنوان فرمانده دو تیپ "عتصیون" و "بنیامین" در ارتش رژیم صهیونیستی کار کرد و پست افسر عملیات در فرماندهی عملیات شمال ارتش این رژیم را نیز برعهده داشت.

در هفته اخیر «جیمز سی ویلیس» فرمانده ارشد ارتش آمریکا نیز به طرز مشکوکی جان خود را از دست داد. وی فرمانده واحد تعمیرات سنگین نیروی هوایی آمریکا در پایگاه هوایی "العدید" قطر بود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: