تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

جانشین کنعانی‌زادگان در پرسپولیس مشخص شد/ دست خالی گل‌محمدی در اهواز

این در حالی است که یحیی گل‌محمدی در دوره مصدومیت نیم فصل اول کنعانی‌زادگان، از کمال کامیابی‌نیا در پست دفاع مرکزی بهره برد و موفق به ثبت چهار کلین شیت نیز شد اما حالا کمال مصدوم است و حتی اگر به بازی برسد، باتوجه به محرومیت سرلک، باید در پست تخصصی به میدان برود.

کد خبر: ۹۸۵۳۹
۱۳:۱۵ - ۱۰ تير ۱۴۰۰

جانشین کنعانی‌زادگان در پرسپولیس

دیدارنیوز ـ کنعانی‌زادگان که شایعات زیادی پیرامون جدایی اش وجود دارد، در بازی با نساجی، استقلال و فولاد کارت زرد گرفت و با اخطاری که روز گذشته دریافت کرد، چهار کارته شد و در دیدار مقابل فولاد حضور نخواهد داشت.

بازی با فولاد یکی از حساس‌ترین بازی های این فصل پرسپولیس است و حالا یحیی علاوه بر بازیکنان مصدوم، باید با غیبت کنعانی و سرلک هم دست و پنجه نرم کند.

نکته جالب اینکه فرشاد فرجی مدافع وسط پرسپولیس در بازی با گل گهر محرومیتش به پایان رسید و حالا می‌تواند در فولاد آره نا و دیداری حساس کنار سیدجلال حسینی زوج خط دفاعی را تشکیل بدهد.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: