تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

تماس دفتر رئیسی با احمد زیدآبادی

احمد زیدآبادی روزنامه نگار منتقد از تماس دفتر ابراهیم رئیسی با او جهت دریافت پیشنهادات و انتقاداتش خبر داد و گفت که از این کار استقبال می‌کند.

کد خبر: ۹۸۴۷۷
۱۶:۵۶ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

تماس دفتر رئیسی با احمد زیدآبادی

دیدارنیوز: احمد زیدآبادی با انتشار مطلبی در کانال تلگرامی خود از تماس دفتر رئیس جمهور منتخب با خودش جهت ارایه پیشنهادات و انتقاداتش خبر داد. متن نوشته تلگرامی زیدآبادی به این شرح است:

«خط نامشخص!
موبایل من معمولاً سایلنت است. ظهر که نگاهی به آن انداختم از خطی "نامشخص" چند بار تماس گرفته شده بود. با خود گفتم یا "برادران" بوده‌اند برای ایجاد مزاحمت و یا اینکه از خارج از کشور کسی تماس گرفته و شماره‌اش نیفتاده است.
خط نامشخص اما باز هم زنگ زد و چون گوشی را برداشتم، گفته شد که از طرف دفتر سید ابراهیم رئیسی تماس گرفته‌اند. درخواست‌شان دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات من به آقای رئیسی در مقام ریاست جمهوری بود.
گفتم؛ اگر بخواند، چرا که نه؟ تأکید کردند که حتماً می‌خواند. با خود فکر کردم، خب، چه بهتر از این؟ لذا تصمیم گرفتم با توجه به مجموعۀ امکانات و محدودیت‌های آقای رئیسی، آنچه را به صلاح کشور و کمک به گذر ایران از این وضعیت اسفبار می‌دانم، به طورِ صریح و روشن و بدون هرگونه سانسور، هر از گاهی به صورت مکتوب به دفتر وی ارسال کنم و چنانچه به اندازۀ مثقالی هم مؤثر افتد، خالی از ارزش نخواهد بود.
من مجموعۀ این مکتوبات را حفظ خواهم کرد تا روزی که امکان نشر عمومی آنها در مجموعه‌ای فراهم شود.
از آنجا که گفته شد قرار است از همۀ صاحب‌نظران در زمینه‌های مختلف نظرخواهی شود، امیدوارم این خود نشانه‌ای از تحولی عملی در رویکرد زمامداری در کشور ما باشد.»


بیشتر بخوانید: گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئوریسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تَکراری


لازم به ذکر است با توجه به دیدگاه‌های متمایز احمد زیدآبادی نسبت به رویه‌ها جاری کشور و انتقادات سخت او از اصولگرایان این تماس به نظر بسیار جالب توجه می‌رسد. 

برچسب ها: رئیسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
0
0
تکذیب نشود
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر