تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

اجرای موسیقی متن فیلم‌های «دلشدگان» و «مادر» در تالار وحدت

کنسرت «شب موسیقی فیلم ارکستر ملی ایران» با اجرای «دلشدگان» و «مادر» که روز جمعه ۱۱ تیر ساعت ۱۹ در تالار وحدت ضبط می‌شود، جمعه ۱۸ تیر ساعت ۲۱ به صورت آفلاین قابل تماشا است.

کد خبر: ۹۸۴۶۵
۱۵:۵۱ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

اجرای موسیقی متن فیلم‌های «دلشدگان» و «مادر»

دیدارنیوز ـ اولین اجرای ارکستر ملی ایران در سال ۱۴۰۰ با آثاری از حسین علیزاده و ارسلان کامکار، به صورت آفلاین میزبان علاقه‌مندان می‌شود.

در بخش نخست این برنامه، که روز جمعه ۱۱ تیر، ساعت ۱۹ در تالار وحدت ضبط می‌شود، گروه ساز‌های ایرانی، موسیقی فیلم «دلشدگان» به آهنگسازی حسین علیزاده را اجرا می‌کند و در بخش دوم، با ترکیب کامل نوازندگان، موسیقی فیلم «مادر» به آهنگسازی و رهبری ارسلان کامکار نواخته خواهد شد.

این برنامه که بنا بود ۲۶ خرداد اجرا شود، به‌رغم آمادگی ارکستر، به دلیل محدودیت‌هایی که برای پلتفرم‌های پخش آنلاین به وجود آمد، به تاریخ جمعه ۱۱ تیر موکول شد و سپس با تصمیم شورای هنری ارکستر، به منظور ارائه مطلوب‌تر و همچنین نمایش بهتر هنر نوازندگان، قرار بر این شد که به شکل آفلاین در اختیار مخاطبان قرار بگیرد. بر این اساس، کنسرت «شب موسیقی فیلم ارکستر ملی ایران» ساعت ۲۱ روز جمعه ۱۸ تیر از طریق سایت و اینستاگرام اینترنتی بنیاد رودکی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

به دلیل جابه‌جایی برنامه‌ها، اجرای تیرماهِ ارکستر نیز به‌ناگزیر از جدول حذف شده است و برنامه‌های ارکستر ملی از روزِ ۱۴ مرداد به روال عادی خود برمی‌گردد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر