تیتر امروز

تیم فوتبال استقلال از هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر میهمان آلومینیوم اراک است و فرهاد مجیدی برای این بازی حساس حداقل ۲ بازیکن را در اختیار ندارد.

کد خبر: ۹۸۴۶۱
۱۵:۳۹ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

ستقلال با دو غایب به دیدار آلومینیوم می‌رود

دیدارنیوز - تیم فوتبال استقلال بعد از ۳ پیروزی متوالی مقابل صنعت نفت، پدیده و گل گهر در هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر در اراک به مصاف آلومینیوم می‌رود که این دیدار به لحاظ جدولی برای هر دو تیم حائز اهمیت است.
فرهاد مجیدی که تیمش با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می‌کند، در حالی برای این دیدار حساس آماده می‌شود امکان استفاده از حداقل ۲ بازیکن خود را در این بازی ندارد.


بیشتر بخوانید: ۵+۱ شاه‌ماهی نقل و انتقالاتی در تور فرهاد مجیدی


 

داریوش شجاعیان که از چند هفته پیش به دلیل مصدومیت آبی پوشان را همراهی نکرد، به این بازی هم نخواهد رسید و در سفر به اراک آبی پوشان را همراهی نمی‌کند. همچنین شیخ دیاباته مهاجم اهل کشور مالی آبی پوشان نیز که به تازگی از فرانسه به تهران بازگشته، به دلیل غیبت طولانی در تمرین و نداشتن تمرینات گروهی، امکان حضور در این بازی را از دست داد.

به جز شیخ و شجاعیان، دو بازیکن دیگر هم هنوز امکان حضورشان برای این بازی تأیید نشده است. وضعیت وریا غفوری و احمد موسوی که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته‌اند، امروز در تمرین مشخص می‌شود تا فرهاد مجیدی بداند برای بازی مقابل آلومینیوم می‌تواند روی این دو بازیکن حساب کند یا خیر.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: