تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...

۵+۱ شاه‌ماهی نقل و انتقالاتی در تور فرهاد مجیدی

اعضای هیأت مدیره استقلال در حالی به فرهاد مجیدی قول مساعد در جذب بازیکنان مدنظرش را داده‌اند که این مربی تمایل به جذب ۶ لژیونر دارد.  

کد خبر: ۹۸۳۵۲
۱۱:۰۴ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

۵+۱ شاه‌ماهی نقل و انتقالاتی در تور فرهاد مجیدی

دیدارنیوز - مدتی است که هیچ خبر خوبی از باشگاه استقلال مخابره نمی‌شود. از استعفای دسته جمعی هیأت مدیره و اختلاف با مدیرعامل گرفته تا طلبکاری که برای توقیف اموال اقدام میکند و از همه مهمتر وضعیت بلاتکلیف تمدید ستاره‌ها و جذب بازیکنان مدنظر سرمربی دغدغه هایی است که این روزها استقلالی‌ها را با خود مواجه کرده است.


بیشتر بخوانید: لیست خرید پرسپولیس در تابستان لو رفت


مشکلاتی که به آن اشاره صدای فرهاد مجیدی را در آورد که البته با تشکیل جلسه اعضای هیأت مدیره با او همراه شد و در نتیجه جلسه قرار شد تمام درخواست‌های نقل و انتقالاتی مجیدی اجابت شود از ظاهر قولی که داده شده اینطور مشخص است که سرمربی استقلال با هر بازیکنی که بخواهد می‌تواند مذاکره کند و هیأت مدیره استقلال نیز اقدامات لازم برای جذب او را انجام خواهد داد. با فرض صحیح دانستن این موضوع گمانه زنی‌ها در خصوص بازیکنان مدنظر فرهاد مجیدی آغاز شده است.

طبق شنیده‌ها علی کریمی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، رضا قوچان نژاد، کاوه رضایی و سعید عزت اللهی از جمله لژیونرهایی هستند که آبی‌ها در صدد جذبشان برآمده‌اند. البته نکته اینجاست که نه تنها برخی از این اسامی برای استقلالی شدن پالس مثبت فرستاده‌اند و برخی دیگر خیر، بلکه شرایط نقل و انتقالاتی همه این بازیکنان یکسان نیست. کار کریمی، چشمی و ابراهیمی با باشگاهشان تمام شده و علیرغم انتظار برای دریافت پیشنهادات احتمالی، نیم‌نگاهی نیز به حضور مجدد در استقلال دارند.

قوچان نژاد و رضایی نیز که در فصل گذشته به ترتیب در لیگ های هلند و بلژیک مشغول بودند، برای فصل بعد قطعا در زوله و کلاب بروژ بازی نخواهند کرد و باید دید مذاکرات عوامل باشگاه استقلال با این دو بازیکن به چه نتیجه‌ای خواهد رسید. در این بین تنها سعید عزت اللهی است که تا به این لحظه وضعیت فصل بعد خود را مشخص نکرده است.

با همه اینها تا به اینجای کار اطلاعات بیشتری درباره تمایلات این شش بازیکن برای فصل بعدشان در دسترس نیست و باید دید که آیا مدیران استقلال در نهایت موفق به جذب این ستاره‌های نقل و انتقالاتی خواهند شد یا خیر.


بیشتر بخوانید: خبر شوکه‌کننده؛ ۶ امتیاز از استقلال کم می‌شود!


 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر