تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

فامیل عزیزی خادم: اگر تیم ملی شکست خورد،کارشناسان هم دخیل هستند!

سرانجام در حالیکه قرار بود در جلسه هیات رئیسه فدراسیون موضوع مربوط به دراگان اسکوچیچ کارشناسی شود،اما ناگهان امروز سایت فدراسیون فوتبال با یک تصویر قدیمی که نشان می داد جلسه جدیدی میان خادم و اسکوچیچ برگزار نشده از ادامه حضور وی خبر داد.

کد خبر: ۹۸۴۵۲
۱۹:۰۰ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

فامیل عزیزی خادم: اگر تیم ملی شکست خورد،کارشناسان هم دخیل هستند!

دیدارنیوز - در ساعات اخیر مباحث زیادی در موافقت یا مخالفت این اقدام فدراسیون مطرح شده اما آنچه جالب به نظر می رسد استوری فامیل عزیزی خادم است که در تمجید از این تصمیم او یک مطلب جنجالی را مدعی شده و یک پیش بینی عجیب هم مطرح کرده است.

نکته اول اینکه وی مدعی شده که دلالان به دنبال بازگرداندن کارلوس کی روش بودند.

اظهارنظری جنجالی از سوی یکی از نزدیک ترین یاران عزیزی خادم که می تواند تبعات فراوانی را به همراه داشته باشد.
دوم هم اینکه این فرد مدعی شده با توجه به اقبال کارشناسان،اگر تیم ملی در مرحله بعد شکست بخورد و راهی جام جهانی نشود،کارشناسان هم در این موضوع دخیل هستند!

مشخص نیست بن مایه چنین متنی چیست و چرا اساسا از هم اکنون باید درباره شکست صحبت شود و از سوی دیگر اینکه تا چه زمانی قرار است فدراسیون عزیزی خادم تقصیرات را گردن دیگران شیفت کند و از مسولیت هایش شانه خالی کند؟کسی در فدراسیون هست که پاسخ این پرسش ها را بدهد!

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: