تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

مدیر پخش شبکه آی‌فیلم ضمن اعلام سریال‌های جدید این شبکه تلویزیونی اعلام کرد فعالیت بخش کودکانه آی‌فیلم از سال آینده آغاز می‌شود.

کد خبر: ۹۸۴۵۱
۱۵:۱۵ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

ورود جواد عزتی و شهاب حسینی به تلویزیون

دیدارنیوز ـ امیر بیرامی مدیر تأمین و پخش شبکه آی‌فیلم خبر‌هایی از سریال‌های جدید این شبکه تلویزیونی بود که به پخش سریال «دردسر‌های عظیم» با بازی جواد عزتی از روز پنجشنبه ۱۰ تیر خبر داد. او گفت: این سریال تلویزیونی جایگزین مجموعه «پاورچین» مهران مدیری خواهد شد و هر روز از ساعت ۱۸ روی آنتن خواهد رفت. کاری که بینندگان زیادی دارد و بازپخش آن ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۰ صبح خواهد بود.

وی درباره اضافه شدن «شوق پرواز» شهاب حسینی و سریال «هشت بهشت» تأکید کرد: قرار است دو هفته آینده سریال «شوق پرواز» مرحوم یدالله صمدی با بازی شهاب حسینی جایگزین سریال «برادر» شود که این شب‌ها ساعت ۲۰ روی آنتن می‌رود و همچنین سریال «زیر همکف» جایگزین سریال «دوپینگ» می‌شود که ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود.

بیرامی درباره نبود برنامه‌های ویژه کودکان در این شبکه گفت: خانواده‌ها این روز‌ها دسترسی‌شان به فضایی غیر از تلویزیون بیشتر از گذشته است و به جای تلویزیون در VOD ها، فضای مجازی یا در میان کارتون‌ها، انیمیشن‌ها و فیلم‌های خارجی دنبال نیازمندی‌هایشان می‌روند. به همین دلیل برای کودکان باکسی جداگانه برای سال آینده خواهیم داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: