تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

رهبر عصائب اهل الحق به ریختن خون سربازان آمریکایی در عراق تهدید کرد

رهبر عصائب اهل الحق عراق به ریختن خون سربازان آمریکایی در این کشور در واکنش به حملات اخیر آمریکا به پایگاه‌های حشد شعبی در مرزهای عراق و سوریه تهدید کرد.

کد خبر: ۹۸۴۴۶
۱۶:۳۰ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

رهبر عصائب اهل الحق به ریختن خون سربازان آمریکایی در عراق تهدید کرد

دیدارنیوز - به نقل از روسیا الیوم، قیس خزعلی، رهبر عصائب اهل الحق عراق کفت: ما خواهان ریختن خون و به راه انداختن جنگ نیستیم و مقاومت مایل است تا آنجا که ممکن است از ریختن خون افراد جلوگیری کند. تاکتیک ما در مرحله گذشته تحلیل توانایی‌های نظامی دشمن برای مجبور کردن آن به عقب نشینی بود اما دشمن آمریکایی ثابت کرد که هیچ حرمتی برای خون مردم عراق قائل نیست.

وی گفت: دشمن بزدل آمریکایی ابتدا کشتن نیروهای ما را شروع کرد و جنگ را به این سطح رساند. عملیات مقاومت به مرحله جدیدی رسیده است و قصاص خون جوانان ما تنها با خون سربازان اشغالگر خواهد بود. چشم در برابر چشم، دندان در برابر دندان. کسی که آغازگر جنگ است ظالم‌تر است. اگر آمریکا به ریختن خون عراقی‌ها ادامه بدهد ما قادر به ادامه پاسخ هستیم. ما از حیث مکان و منحصربفرد بودن سلاح‌هایمان آمادگی کامل و برنامه ریزی داریم که دشمن هرگز انتظار آن را نخواهد داشت.

خزعلی گفت: بسیاری از گروه‌های سیاسی موضع خوبی درباره محکومیت این تجاوز داشتند اما تعداد زیادی از گروه‌ها نیز هیچ اظهارنظری نکردند گویی این مساله به آن‌ها هیچ ارتباطی ندارد. طرف کردی نیز هیچ موضعی اتخاذ نکرد. گروه‌های مقاومت بر تصمیم خود برای مقاومت در برابر آمریکایی‌ها و تشدید عملیات‌شان مصمم هستند.

این اظهارات در واکنش به حملات اخیر آمریکا به پایگاه‌های حشد شعبی در مرزهای عراق و سوریه ایراد شد که طی آن چهار نیروی حشد شعبی شهید شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
یک مسلمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
0
0
راه فراری دادن آمریکائیهای متجاوزگرفتن خسارت جانی علاوه برخسارت مالی وتجهیزاتی ازآنان است.