تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

قطع برق ۵۰۰ دستگاه اجرایی در تهران با هدف جلوگیری از خاموشی‌ها

پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو اعلام کرد: با هدف جلوگیری از بروز خاموشی در پایتخت، برق حدود ۵۰۰ اداره و دستگاه اجرایی پرمصرف در سال جاری قطع شده است.

کد خبر: ۹۸۴۴۴
۱۵:۰۶ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

قطع برق برخی دستگاههای اجرایی در تهران

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:برای جلوگیری از بروز خاموشی در شبکه برق پایتخت طرح‌های متعددی به‌کار گرفته شده و تفاهم‌نامه‌های جداگانه‌ای نیز با مشترکان بزرگ به امضا رسیده است.

حسین صبوری تامین برق در تابستان سال جاری را به دلیل کاهش کم سابقه بارندگی‌ها دشوار دانست و از هموطنان ساکن تهران درخواست کرد تا با اعمال راهکار‌های مدیریت مصرف انرژی به پایداری شبکه توزیع برق پایتخت و جلوگیری از بروز خاموشی کمک کنند.

پیش ازاین سخنگوی صنعت برق گفته بود که روزانه به طور متوسط برق ۵۰ دستگاه و نهاد اجرایی که مدیریت مصرف را رعایت نکنند برای چند ساعت قطع می‌شود.

«مصطفی رجبی مشهدی» افزود: ابتدا به دستگاه‌ها اخطار داده خواهد شد و اگر جدی نگرفتند برق آنان برای چندین ساعت قطع خواهد شد.

وی ادامه داد: برخی دستگاه‌ها و نهاد‌ها دارای مولد‌های اضطراری برق هستند که باید برای کمک به شبکه برق وارد مدارکنند، این دستگاه‌ها اگر در این باره اقدام نکنند مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.

برچسب ها: قطعی برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: