تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

مرگ دلخراش دختربچه ۴ ساله بین آسانسور و سقف

یک دختر ۴ساله بین بالابر دستی و سقف گرفتار شد و جان خود را از دست داد.

کد خبر: ۹۸۲۷۱
۱۶:۴۸ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

مرگ دلخراش دختربچه ۴ ساله

دیدارنیوز ـ سرهنگ فرج‌الله اسدللهی فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد استان البرز گفت: ماموران پاسگاه تنکمان از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع حادثه برای یک دختربچه ۴ ساله مطلع و برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه متوجه شدند یک دختر ۴ساله بدون اطلاع والدینش وارد آسانسور دستی شده و دکمه حرکت آن را فشار داده که با توجه به عدم تسلط وی برای کنترل آسانسور، سرش بین سقف و کف آسانسور گیر کرده بود و دچار حادثه شده است.


بیشتر بخوانید: قیمت واکسن‌های مشهور کرونا در دنیا


فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با بیان اینکه با حضور عوامل آتش نشانی کودک از محل مذکور خارج و به مراکز درمانی منتقل شد، اظهار داشت: متاسفانه این کودک به دلیل شدت صدمه وارده از این حادثه حین انتقال به بیمارستان جان خودش را از دست داد.

سرهنگ اسداللهی در پایان خطاب به خانواده‌های دارای فرزند خردسال گفت: یک لحظه غفلت از فرزندان می‌تواند یک عمر پشیمانی برای انسان به بار آورد.

منبع: ایلنا
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: