تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

طنین موسیقی مقامی گروه «آیین» همدان در روسیه

نوای موسیقی مقامی «آیین» از جمهوری اسلامی ایران در جشنواره بین‌المللی فولکلوریک جمهوری داغستان روسیه طنین انداز می‌شود. در این دوره از جشنواره، گروه موسیقی مقامی «آیین» از استان همدان به عنوان نماینده ایران در جشنواره حضور خواهد داشت.

کد خبر: ۹۸۱۴۱
۱۰:۱۶ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

طنین موسیقی مقامی «آیین» ایران در روسیه

دیدارنیوز ـ به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، جشنواره بین‌المللی فولکلوریک جمهوری داغستان روسیه (۹ تا ۱۵ تیرماه) با حضور هنرمندانی از کشور‌های مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

در این دوره از جشنواره، گروه موسیقی مقامی «آیین» از استان همدان به عنوان نماینده ایران در جشنواره حضور خواهد داشت.

اداره‌کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در روسیه اقدام به اعزام این گروه موسیقی به روسیه کرده است.

بنابر اعلام این خبر، اعضاء گروه موسیقی آیین شامل مصطفی آزادی مقتدر، سید اسحق صادقی، مهرداد وارسته دلیر، حسین احمدی نشاط، معین سره وندی، فرشاد فراهانی دلجو و مصطفی رشیدی مطلق می‌شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: