تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

شرط عجیبی که باعث شد طارمی در پورتو بماند

کونسینسائو سرمربی باشگاه بزرگ پرتغالی برای تمدید قرارداد با پورتو یک شرط مهم گذاشت که آن حضور طارمی در ترکیب فصل بعد بود.

کد خبر: ۹۸۰۵۵
۱۴:۱۹ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

شرط عجیبی که باعث شد طارمی در پورتو بماند

دیدارنیوز - مهدی طارمی در فصل آینده هم کنار پورتو خواهد بود. خیلی ها پیش بینی می کردند بعد از درخشش مهدی در پرتغال و لیگ قهرمانان، او در تابستان امسال به باشگاه دیگری نقل مکان کند. مهدی اما اخیرا اعلام کرد در پورتو ماندنی شده است. ماجرا از این قرار است که بعد از اتمام فصل، چند باشگاه دیگر خواهان جذب سرجیو کونسیسائو سرمربی این تیم شدند. پورتو هم تاکید به تمدید قرارداد با این مربی داشت. سرجیو با آنها پای میز مذاکره نشست و از یکی از شروط مهمش برای تمدید قرارداد پرده برداشت؛ حفظ مهدی طارمی. کونسیسائو اعلام کرد باید این بازیکن در پورتو بماند. باشگاه هم این خواسته مربی اش را اجابت کرد و به طارمی اعلام کرد قصد فروشش را ندارد. 


برچسب ها: پورتو طارمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: