تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

استعفای سفیر اسرائیل در آمریکا

سفیر اسرائیل در واشنگتن ساعاتی بعد از استقبال از ورود روون ریولین، رئیس این رژیم به این شهر، جایی که او قرار است در آنجا به دیدار جو بایدن در کاخ سفید برود، از سمتش استعفا کرد.

کد خبر: ۹۸۰۴۸
۱۳:۳۵ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

 سفیر رژیم صهیونیستی

دیدارنیوز - به نقل از پایگاه آکسیوس، این تصمیم گلعاد اردان، سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا برای استعفا در حالی مطرح شده که دولت جو بایدن و نفتالی بنت، نخست وزیر جدید این رژیم جویای دیدگاه های یکدیگر به ویژه در قبال مناقشه برانگیزترین موضوعات همچون درگیری میان رژیم صهیونیستی و فلسطین و همینطور ایران هستند.

اردان در توئیتی روز یکشنبه نوشت: من معتقدم این به عهده دولت فعلی است که سفیری را که نماینده سیاسی آن نزد این دولت باشد منصوب کند.

اردان اخیرا جانشین رون درمر، نزدیکترین معتمد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی که مدت هشت سال به عنوان سفیر خدمت کرده و تبدیل به یکی از پر نفوذترین و قدرتمندترین دیپلماهای واشنگتن شد، شده بود.
سفر رئیس رژیم صهیونیستی همچنین یک سفر خداحافظی برای ریولین که دوره هفت ساله‌اش ماه آینده میلادی پایان می‌یابد، است. قرار است اسحاق هرتزوگ در تاریخ ۹ ژوئیه رئیس بعدی رژیم صهیونیستی شود.

آکسیوس گزارش کرد، ریولین چند روز پیش با بنت و یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل به منظور هماهنگ ساختن پیام به آمریکا در قبال ایران دیدار کرده بود.

به گفته ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در شهر رم با لاپید دیدار کرد و آنها در این دیدار به بحث درباره ثبات منطقه‌ای پرداختند.
اردان قرار است در ادامه به عنوان سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل خدمت کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: