تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

 فرهاد مجیدی در تلاش برای ساختن یک تیم جدید برای فصل آینده است و بی توجه به وضعیت فعلی استقلال امیدوار است در فصل آینده یک استقلال قوی را راهی مسابقات کند. اما گران‌ترین بازیکن فصل بعدی استقلال چه کسی است؟

کد خبر: ۹۸۰۳۷
۱۲:۴۷ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

گران‌ترین بازیکن استقلال

دیدارنیوز - یکی از استراتژی‌های مهم فرهاد مجیدی حفظ مهدی قایدی است و حتی صحبت‌هایی با او داشته که مبلغ قرارداد او را به سطح A در استقلال برساند. یعنی مهدی قایدی بالاترین دستمزد را در بین استقلالی‌ها دریافت کند و این طبیعی است چرا که مهدی قایدی موثرترین بازیکن تیم بشمار می‌رود.

قرارداد مهدی قایدی برای این فصل ۸۵۰ میلیون تومان تنظیم شده بود که این موجب ناراحتی این بازیکن و قهر دو هفته‌ای او پیش از بازی با مس رفسنجان شده بود.

به نظر نمی‌رسد فرهاد مجیدی برای رسیدن به مقصد کار سختی را پیش رو داشته باشد به این خاطر که رابطه خوبی با مهدی قایدی دارد و از سویی این بازیکن با باشگاه استقلال به مدت دو فصل دیگر قرارداد دارد و جدایی او باید با نظر باشگاه باشد.

فرهاد مجیدی بر این باور است مهدی قایدی باید در فصل آخر قراردادش با تیم استقلال فروخته شود.

فرهاد مجیدی همچنین صحبت‌هایی با مهدی قایدی داشته و به او گفته ادامه حضورش در استقلال موجب می‌شود در تیم ملی به جایگاه ثابتی دست پیدا کند و اگر به عنوان بازیکن ثابت تیم ملی راهی یک تیم خارجی شود شانس بیشتری برای بازی خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: