تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

مظلومی: حضورم در باشگاه استقلال چه ارتباطی با آقای رئیسی دارد؟

پرویز مظلومی در پاسخ به انتقاداتی در مورد حضورش در میتینگ‌های انتخاباتی گفت: هنوز که آقای رئیسی روی کار نیامده اند حضورم در باشگاه چه ارتباطی با ایشان دارد. من برای کمک در باشگاه استقلال این پیشنهاد را پذیرفته ام و به دنبال حاشیه و این مطالب نیستم.

کد خبر: ۹۸۰۱۸
۱۱:۴۱ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

مظلومی: هروقت نتوانم کمک کنم می‌روم

دیدارنیوز - هفته گذشته مجمع باشگاه استقلال برگزار شد و پرویز مظلومی به عنوان یکی از پیشکسوتان این باشگاه که تجربه سرپرستی هم در این تیم دارد به عنوان عضو جدید هیات مدیره انتخاب شد.

انتخاب مظلومی همانند زمان سرپرستی او در تیم محمود فکری با انتقاد رو به رو شد چرا که او اخیرا در میتینگ های انتخاباتی شرکت می کرد و برخی جریان ها در فضای مجازی معتقد بودند او برای اینکه در باشگاه استقلال سمتی دریافت کند، در کنار کاندیداهای ریاست جمهوری حضور پیدا می کرد.

مظلومی اما به این شایعات توجهی ندارد و با توجه به اینکه تمایلی نداشت تا در مورد استقلال در حال حاضر صحبت کند اما به این حواشی پاسخ داده است.

"برای چه باید انتقاد شود؟ هنوز که آقای رئیسی روی کار نیامده اند حضورم در باشگاه چه ارتباطی با ایشان دارد. من برای کمک در باشگاه استقلال این پیشنهاد را پذیرفته ام و به دنبال حاشیه و این مطالب نیستم. برای کمک اینجا آمده ام و هر زمانی که ببینم نمی‌توانم کمک حال تیم و باشگاه باشم، می روم.

گفته می شود شما با فرهاد مجیدی اختلاف دارید؟ من هیچ اختلافی ندارم و الان اینجا هستم که به او کمک کنم. همیشه فرهاد را دوست داشتم و همیشه هم او را حمایت کرده ام اما یکسری آدم ها هستند که در این میان شیطنت می کنند."

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: