تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

تلویزیون کره شمالی: مردم از از کاهش وزن کیم جونگ اون نگران و دل شکسته شده‌اند

رسانه‌های کره شمالی اعلام کردند که مردم این کشور از کاهش وزن ناگهانی کیم جونگ اون -رهبر کره شمالی- نگران و دل شکسته شده‌اند.

کد خبر: ۹۷۹۷۷
۰۹:۵۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

تلوزیون کره شمالی: مردم از از کاهش وزن کیم جونگ اون نگران و دل شکسته شده‌اند

دیدارنیوز - به گزارش "رویترز"، یک شهروند کره شمالی به تلوزیون ملی این کشور گفت: دیدن لاغری دبیرکل (جونگ اون) دل مردم را شکسته است. همه می‌گویند اشک در چشمانشان جاری شده است.

اخیرا رسانه‌ها گزارش‌هایی منتشر کردند که وقتی جونگ اون، رهبر کره شمالی، پس از یک غیبت طولانی حدود یک‌ ماهه، در مقابل دوربین‌ها قرار گرفت، لاغرتر از گذشته به نظر می‌رسید.

مشخص‌ترین نشانه‌ای که لاغر شدن رهبر کره شمالی را اثبات می‌کند، ساعت ۱۲ هزار دلاری او بوده که همچون گذشته دور مچ او محکم نشده و با نگاهی به بند ساعت چرمی وی در عکس‌های این هفته و مقایسه آن با دسامبر ۲۰۲۰ و مارس ۲۰۲۱ مشخص می‌شود که وی لاغر شده است.
در خانواده رهبر کره شمالی سابقه بیماری‌های قلبی وجود دارد. پدر و پدربزرگ او که رهبران کره شمالی بودند به دلیل ابتلا به بیماری‌های قلبی جان خود را از دست دادند.

سال گذشته شایعاتی در مورد مرگ جونگ اون در رسانه‌های غربی منتشر شد اما وی با حضور در مراسم افتتاح یک کارخانه به این شایعات پایان داد.

تصور می‌شود که جونگ اون سه فرزند داشته باشد، اما فرزندان وی آنقدر بزرگ نیستند که در صورت مرگ رهبری کشور را بر عهده بگیرند. با این حال بسیاری از کارشناسان، کیم یو جونگ، خواهر وی، را رهبر احتمالی آینده کره شمالی می‌دانند، اما مشخص نیست این زن بتواند نظر مساعد رهبران نظامی را به دست آورد و آنان را رهبری کند.


منبع: انتخاب
برچسب ها: کیم جونگ اون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: