تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...
مالکی در تذکر شفاهی به وزیر بهداشت:

نماینده زاهدان در تذکر به وزیر بهداشت: لازم نیست تجهیزات فنی به هند ببرید تا به مهار کرونا در این کشور کمک شود، سری به استان سیستان و بلوچستان بزنید و با این ویروس در شرق کشور مبارزه کنید.

کد خبر: ۹۷۸۶۶
۱۴:۰۶ - ۰۶ تير ۱۴۰۰

آقای نمکی، جنابعالی را مقصر اصلی جان باختن مردم می‌دانم کرونا

دیدارنیوز: فداحسین مالکی نماینده مجلس یازدهم در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر بهداشت و درمان، اظهار داشت: آقای نمکی اخیرا نامه‌ای به وزیر هند نوشته‌اید مبنی بر اینکه آمادگی دارید تجهیزات فنی به هند ببرید تا به مهار کرونا در این کشور کمک شود، اما من می‌گویم؛ نیازی نیست به هند بروید، سری به استان سیستان و بلوچستان بزنید و با این ویروس در شرق کشور مبارزه کنید. در واقع تجهیزات و هر آنچه را که دارید را در اختیار استان قرار دهید.

وی افزود: در حالی روزانه بیش از ۱۲۰۰ نفر از مردم مظلوم سیستان و بلوچستان به کرونا مبتلا می‌شوند و فوتی‌های بسیاری در اثر این بیماری داریم که شما نه پاسخ تلفن استاندار را می‌دهید و نه از مدیریت ویژه‌ای در استان برخوردار هستید که این بیماری را کنترل کنید در حالی که قول یک تغییر اساسی را داده بودید.

نماینده زاهدان در مجلس گفت: بنابراین من جنابعالی را مقصر اصلی جان باختن مردم به دلیل کرونا می‌بینم و از دستگاه قضایی تقاضا می‌کنم که به این موضوع مهم ورود داشته باشد البته اخیراً شنیده‌ام که دادستان محترم زاهدان به موضوع ورود پیدا کرده‌اند بنابراین باید نسبت به موضوع حساس بود.

برچسب ها: نمکی کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: