تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

کشف بیش از ۷ هزار دستگاه ماینر در پایتخت

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از جمع آوری ۷ هزار و ۳۵۰ ماینر غیرمجاز در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

کد خبر: ۹۷۷۸۹
۲۱:۱۱ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

کشف دستگاه ماینر در پایتخت

دیدارنیوز ـ سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در ۴۸ ساعت گذشته با هماهنگی شرکت توزیع نیروی برق تهران و هماهنگی‌های قضائی در ۵۰ عملیات موفق پلیسی، تعداد ۷ هزار و ۳۵۰ دستگاه ماینر توسط ماموران پلیس پیشگیری کشف شد.

وی افزود: چند روز قبل هم در غرب تهران ماموران پلیس یک سوله بزرگ شامل بیش از ۶ هزار ماینر قاچاق را کشف و ضبط کردند. همچنین در ۳ ماه گذشته در طرح رعد، کلانتری‌ها ۲ هزار ماینر قاچاق جمع آوری کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: از شهروندان و ارگان‌ها های مختلف تقاضا داریم با مشاهده ماینرهای غیرمجاز پلیس را در جریان بگذراند تا از سرقت برق جلوگیری شود.

سرهنگ موقوفه‌ای گفت: در راستای قطعی برق به علت استفاده زیاد از ماینرهای غیرمجاز به شهروندان خسارت متعددی وارد شده است که پلیس در رابطه با جمع آوری ماینرهای غیرمجاز با تمام قدرت وارد می‌شود.

برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: