تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

یک باشگاه صنعتی قبل از پایان فصل بیستم لیگ برتر و شروع فصل نقل و انتقالات پیشنهادات سنگین و عجیبی را به دو ستاره تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده ارائه کرده است.

کد خبر: ۹۷۷۴۶
۱۸:۳۰ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

پیشنهاد وسوسه‌انگیز تیم صنعتی به دو پرسپولیسی

دیدارنیوز - بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در حالی به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که پرسپولیس و سپاهان اصفهان و البته با کمی فاصله استقلال رقابت نزدیکی برای رسیدن به جام دارند.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود در فوتبال باشگاهی کشور تلاش می‌کنند که دغدغه‌های این باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان نیز ادامه دارد. محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نورالهی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، شهریار مغانلو وحید امیری در انتهای فصل به پایان خواهد رسید.

در این بین برخی باشگاه‌های داخلی نیز مذاکرات خود را برای جذب بازیکنان ایده آل مربیان فصل آینده خود آغاز کرده‌اند. همین موضوع باعث شروع مذاکرات یکی از باشگاه‌های صنعتی لیگ برتر فوتبال ایران با دو بازیکن پرسپولیس شده است.
این بازیکنان که که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را در کارنامه خود دارند هیچ پاسخی به این موضوع نداده و دادن پاسخ آن را به مدیربرنامه های خود واگذار کرده اند. این دو بازیکن که پیشنهاداتی بالای ۱۰ میلیارد تومان برای یک فصل دریافت کرده اند هنوز راضی نشده اند پای میز مذاکره بنشینند.

هر چند هنوز فصل نقل و انتقالات فصل بیست و یکم آغاز نشده است اما با توجه به قیمت ها و پیشنهادات نجومی که برخی تیم ها به بازیکنان نشان می دهند و فضای نقل و انتقالات را آشفته می کنند، وظیفه نهادهای نظارتی است که به این موضوع ورود کنند.

یکی از تبعات ممنوعیت ورود بازیکنان خارجی به فوتبال ایران افزایش بی رویه و خارج از عرف رقم قرارداد بازیکنانی است که ارزش کیفی بالایی هم ندارند اما برای تمدید قرارداد با تیم خودشان یا پیوستن به تیم جدید پیشنهاداتی بالای ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان برای یک فصل را ارائه می دهند که با شرایط موجود جامعه هیچ همخوانی ندارد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: