تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

تصمیم نهایی گل محمدی درباره جذب اشکان دژاگه

درپی اتفاقات اخیر و قهر کردن اشکان دژاگه با تراکتوری‌ها، ناگهان نام این بازیکن برای حضور در پرسپولیس از سوی چند رسانه غیررسمی مطرح شد.

کد خبر: ۹۷۷۲۳
۱۴:۱۱ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

تصمیم نهایی گل محمدی درباره جذب اشکان دژاگه

دیدارنیوز - درپی اتفاقات اخیر و قهر کردن اشکان دژاگه با تراکتوری‌ها، ناگهان نام این بازیکن برای حضور در پرسپولیس از سوی چند رسانه غیررسمی مطرح شد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها فعلا در حال حاضر برنامه‌ای برای جذب او ندارد. گفته می‌شود سن بالای دژآگه و البته مصدومیت‌های زیادی که او دچارش می‌شود، باعث شده تا پرسپولیسی‌ها که خود را برای قهرمانی در پنجمین دوره پیاپی لیگ و حضوری قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کنند روی جذب این بازیکن حساب نکنند.

یحیی اولویت خود را در نقل و انتقالات روی جذب مدافع گذاشته است و آنچه مشخص است پرسپولیس در خط دفاعی نیاز به تقویت دارد و بعد از تقویت خط دفاع امکان جذب بازیکن دیگر در درون دروازه وجود دارد.

به طور قطع و یقین سرمربی باهوش پرسپولیس یک هافبک ۳۵ ساله را به تیمش اضافه نخواهد کرد آن هم درحالی که هافبک‌های سرحالی در اختیار دارد. احمد نوراللهی، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک و علی شجاعی جملگی هافبکهای تأثیرگذار و خوبی محسوب می‌شوند. بنابراین اولویت یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس حفظ این نفرات در فصل آینده است.

این درحالیست که از این جمع، قرارداد احمد نوراللهی، وحید امیری، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا در پایان فصل با پرسپولیس به اتمام می‌رسد ولی یحیی گل محمدی امیدوار است این نفرات قرارداد خود را تمدید کنند.

منبع: رویداد24
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: