تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

به نظر می‌رسد مسائل و مشکلات از هیات مدیره باشگاه استقلال دست‌بردار نیست و آرامش در این بخش از باشگاه آبی حکفرما نمی‌شود.

کد خبر: ۹۷۵۹۰
۱۳:۴۴ - ۰۴ تير ۱۴۰۰

 هیات مدیره استقلال

 

دیدارنیوز: در شرایطی که تنها دو روز از انتخاب اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال گذشته اما داریوش دلفانی از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد. 

دلفانی به همراه پرویز مظلومی و اصغر ملکیان به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد اما بعد از دو روز از سمت خود کناره گیری کرد.

دلفانی درباره دلایل استعفایش گفت: خدا شاهد است که ۴۰ سال از عمرم را از استقلال طرفداری کردم و با خوشحالی هواداران این تیم خوشحال و با ناراحتی آن‌ها ناراحت شدم. من یک فوتبالی بودم که از زمین خاکی به سطح مدیریتی باشگاه‌های شاخص کشور از جمله فولاد، شاهین بوشهر، استقلال اهواز و. رسیدم. با توجه به فضای موجود در استقلال و اینکه یک عده هوادارنما و کسانی که مخل روند حرکتی باشگاه استقلال هستند فضایی را به وجود آوردند که واقعا حس کردم حضور من نمی‌تواند در این باشگاه مثمر ثمر باشد.

عضو مستعفی استقلال تاکید کرد: با وجود اینکه برنامه‌های خوبی داشتیم، تصمیم به ایجاد همدلی بین مدیریت و کادر فنی و سرمربی تیم گرفته بودیم و برنامه ریزی خوبی برای رسیدن استقلال به اوج داشیم، اما متاسفانه یک عده به ناحق من و بقیه اعضای هیات مدیره و حتی مسئولان خادم کشور را مورد حمله و هجمه ناجوانمردانه قرار دادند. شاید حضور تیم مدیریتی جدید برای یک عده ایجاد خطر می‌کرد، چون آماده مبارزه با هر عنصری بودیم، اما آن‌ها با فضاسازی سعی در توجیه عملکرد خود داشته و در نهایت باعث شدند من از یکی از بزرگترین دلخوشی‌های زندگی ام بگذرم و از حضور در هیات مدیره استقلال کنار بروم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار