تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

بدهی چهل هزار میلیارد تومانی خودروسازان ایرانی/بازار انحصاری جواب نداد

خودروسازان به تولیدکنندگان قطعه ۴۰ هزار میلیارد تومان بدهکار هستند، بر این اساس ضرر ۳۰ تا ۴۰ درصدی خوردوسازان در برخی محصولات وجود دارد.

کد خبر: ۹۷۵۸۴
۱۲:۱۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۰

 

بدهی چهل هزار میلیارد تومانی خودروسازان ایرانی/بازار انحصاری جواب نداد

دیدارنیوز: رضایی، رئیس انجمن سازندگان قطعات خودرو استان البرز اخیرا اعلام کرده است، قطعه سازان ۴۰ هزار میلیارد تومان از شرکت‌های خودروساز طلب دارند که به عبارتی بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اقتصاد خودروسازی کشور منفی است.

تاخیر و عقب ماندگی در پرداخت مطالبات قطعه سازان از ۴ به ۷ ماه و از سویی پرداخت هزینه‌های نقدی مانند تامین ارز، هزینه‌های پتروشیمی دیگر موارد از مشکلات قطعه سازان است.

خودروسازان در مورد برخی محصولات خود حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد دچار زیان شده اند و یکی از این شرکت‌های خودروسازی به دلیل زیان وارده حتی به فکر متوقف کردن خط تولید یکی از محصولات خود است.

منبع: تحریریه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار