تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!

تجاوز به پسر 10 ساله در تنگه یک آبادان در نخلستان همه محله را نگران کرد

کد خبر: ۹۷۵۶۳
۰۹:۴۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۰

 

تجاوز جنسی به پسر ۱۰ ساله آبادانی در نخلستان

دیدارنیوز: تجاوز به پسر ۱۰ ساله در تنگه یک آبادان در نخلستان همه محله را نگران کرد اکنون پس از یکسال از این داغ سنگین پدر محمد نمی‌تواند موضوع جنایت، قتل و تجاوز به فرزندش را فراموش کند و از خون او بگذرد.

روستای تنگه یک آبادان شاهد جنایت هولناکی بود. داستان از دو کبوتر شروع شد که با تجاوز و مرگ کودک ده ساله پایان گرفت. محمد قربانی این جنایت وحشتناک فرزند دوم از سه فرزند خانواده مطوری است. اکبر قاتل چهارده ساله این جنایت دلخراش پس از تجاوز به محمد، او را خفه کرد و در نهر آبی خشک‌شده انداخت.

محمد، پسر ده ساله تنگه‌ای، رویایش داشتن کفتر بود. همین رویا کابوس خانواده مطوری شد. اواخر پاییز ۹۹ عقربه‌ها از یازده صبح عبور کرده بودند که محمد هوایی شد. هوای خرید کبوتر آن روز در سرش لانه کرده بود. با همین افکار خانه را ترک کرد و دیگر بازنگشت. اکبر همبازی و از اقوام دور محمد بود که عامل این جنایت دهشتناک شد. حالا خانواده اکبر از خانواده محمد رضایت می‌خواهند. هنوز راز این قتل مبهم بر کسی مشخص نشده است. نخلستانی که اکبر و محمد در آن حضور داشتند، ساکت مانده و راز آن روز را خاک کرده است.

منبع: رکنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار