تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

تشکیل کمیته‌ای برای ارتباط مستمر با بازاریان در دوره جدید شورای شهر تهران

عضو دوره جدید شورای اسلامی شهر تهران در جشن میلاد امام رضا (ع) در سبزه‌میدان واقع در بازار بزرگ تهران در منطقه ۱۲ پایتخت اعلام کرد: به منظور ایجاد ارتباط مستمر با بازاریان و اصناف محترم، کمیته‌ای در دوره جدید شورای اسلامی شهر تهران تشکیل خواهد شد.

کد خبر: ۹۷۳۰۸
۱۰:۵۹ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

تشکیل کمیته‌ای برای ارتباط مستمر با بازاریان در دوره جدید شورای شهر تهران

دیدارنیوز: یکم تیرماه، هم‌زمان با روز ملی اصناف، جشن میلاد حضرت ثامن‌الحجج (ع)، طبق رسم هر ساله در سبزه‌میدانِ بازار بزرگ تهران در منطقه ۱۲ پایتخت برگزار شد که این مراسم، امسال با حضور محمداسماعیل کوثری، منتخب مردم تهران در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، تنی چند از اعضای منتخب شورای اسلامی شهر تهران در انتخابات ۱۴۰۰، از جمله، ناصر امانی، مهدی اقراریان، مهدی پیرهادی، سیدجعفر تشکری هاشمی و جعفر بندی شیبانی، برخی مدیران شهری در شهرداری منطقه 12، نمایندگان هیأت امنای بازار تهران، سازمان بسیج شهرداری تهران، سرکلانتری هفتم، پلیس امنیت و تعدادی از شهروندان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به اجرا درآمد.

بر اساس این گزارش، نخست ناصر امانی از اعضای شورای شهر جدید، ضمن تبریک میلاد امام هشتم (ع) و روز ملی اصناف، بازار بزرگ تهران را مرکز اصناف کشور تهران خواند و گفت: بازار پدیده تاریخی و ارزشمند به‌ویژه در تاریخ انقلاب به شمار می‌رود که در سخت‌ترین شرایط دوران طاغوت از مبارزه و همراهی حضرت امام (ره) دست نکشیدند و اولین فریادها در حمایت از بنیانگذار انقلاب از بازار تهران شنیده شد.

وی از مردم به دلیل اعتماد و انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره جدید تشکر و قدردانی کرد و افزود: در دوران تبلیغات انتخاباتی از ما خواستید ارتباط خوبی با بازاریان و اصناف داشته باشیم؛ به همین دلیل کمیته‌ای با همین موضوع زیرمجموعه یکی از کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر تهران تشکیل خواهد شد که این ارتباط مستقیم به طور منظم و مستمر تحقق یابد و به شما قول می‌دهیم پس از این هیچ تصمیم و مصوبه‌ای در حوزه اصناف، بدون کسب نظر نمایندگان بازار و اصناف در شورای شهر گرفته نشود.

در ادامه مهدی اقراریان نیز طی سخنانی ضمن تأیید و تأکید بر گفته‌های عضو هم‌دوره‌ای خود در شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: امروز مردم در برابر مسؤولان دستگاه‌ها و سازمان‌ها احساس بی‌پناهی می‌کنند و یکی از مهم‌ترین مشکلات آنان این است که برای دسترسی به آنها با چالش روبه‌رو هستند؛ به همین دلیل ضروری است اعضا با حضور میدانی میان مردم، برای افزایش سهولت ارتباط مستقیم با شهروندان تلاش کنند.

در حاشیه این برنامه، تشکری در پاسخ به این سؤال که شورای شهر در دوره جدید برای بافت تاریخی تهران که بیشتر در منطقه 12 به عنوان قلب تهران متمرکز شده و لزوم احیای آن به عنوان یکی از منابع توسعه پایدار چه برنامه‌هایی دارد، گفت: چنانچه گفتید تاریخ و تمدن پایتخت عمدتاً در محدوده این منطقه متمرکز شده و حتماً باید این تاریخ، تمدن و یادگار نسل‌های پیشین را نه‌تنها برای نسل حاضر که برای نسل‌های آینده حفظ کنیم.

وی با تأکید بر اینکه طبیعتاً حفظ بافت تاریخی نمی‌تواند بدون حفظ حقوق مالکانه افراد صورت گیرد، ادامه داد: به‌طور قطع این موضوع را مد نظر قرار خواهیم داد و شورای شهر با رعایت توأمان حقوق مالکانه افراد و حفظ ارزش‌های تاریخی منطقه، تصمیمات خود را خواهد گرفت که امیدواریم هم منافع حقوق عمومی و هم خصوصی در این تصمیمات تأمین شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار