تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

آرزوی خواننده لس‌آنجلسی برای بازگشت به ایران برآورده می‌شود؟

اندکی پس از پایان نخستین نشست خبری رئیس جمهوری برگزیده، محمد معتمدی با انتشار ویدئویی از یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی خواستار فراهم شدن زمینه بازگشت وی به ایران شد.

کد خبر: ۹۷۲۱۳
۱۵:۰۳ - ۰۱ تير ۱۴۰۰

آرزوی شهرام شب پره برای بازگشت به ایران

دیدارنیوز ـ پس از آنکه سیدابراهیم رئیسی در نشست خبری خود از بازگشت تمام ایرانیان مقیم خارج به سرزمین مادری‌شان استقبال کرد، معتمدی (خواننده جوان موسیقی ایرانی) در یک پست موقت ویدئویی در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت که مربوط به درخواست شهرام-ش، خواننده ایرانی مقیم آمریکا برای بازگشت به ایران بود. این خواننده جوان کنار ویدئو عبارت «به امید اقدام لازم» را هم نوشت و از آنجا که پست موقت بود، حالا دیگر اثری از آن در صفحه اینستاگرام معتمدی نیست.

بازگشت خوانندگان ایرانی مقیم لس‌آنجلس به ایران در گذشته هم رخ داد که البته سرانجامی خوش نداشت. حبیب محبیان که با همان نام هنری حبیب شناخته می‌شود، در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد با چراغ سبز حلقه پیرامون او به ایران بازگشت، اما نتوانست مجوز فعالیت رسمی (انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت) بگیرد و بسیار سرشکسته و ناامید شد. حبیب سرانجام در ۲۱ خرداد ۹۵ در ۶۸ سالگی بر اثر ایست قلبی از دنیا رفت.

برچسب ها: هنرمندان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: