تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

ستاره نروژی دورتموند با رئال مادرید به توافق رسید. مشکل بزرگ رئال مادرید بند فسخ ۱۷۵ میلیون یورویی هالند با دورتموند است. پرس قصد ندارد این مبلغ نجومی را در شرایط کرونایی برای جذب یک بازیکن پرداخت کند و می‌خواهد تخفیف بگیرد.

کد خبر: ۹۷۱۵۶
۱۲:۳۱ - ۰۱ تير ۱۴۰۰

هالند با رئال به توافق اولیه رسید

دیدارنیوز - رسانه‌های اسپانیا از توافق هالند ستاره نروژی دورتموند با باشگاه رئال مادرید خبر دادند. کهکشانی‌ها از سال گذشته به دنبال جذب این ستاره تیم آلمانی بودند.

طبق گزارش‌های رسیده مسئولان باشگاه رئال مادرید رضایت بازیکن را کسب کردند و اکنون باید با باشگاه دورتموند وارد مذاکره شوند تا بتوانند رضایت نامه این بازیکن را کسب کنند.

مشکل بزرگ رئال مادرید بند فسخ ۱۷۵ میلیون یورویی هالند با دورتموند است. پرس قصد ندارد این مبلغ نجومی را در شرایط کرونایی برای جذب یک بازیکن پرداخت کند و می‌خواهد تخفیف بگیرد.

البته این مبلغ نجومی فسخ قرارداد هالند سال آینده به ۷۵ میلیون یورو کاهش می‌یاید و این می‌تواند رئال را قانع کند تا در تابستان ۲۰۲۲ هالند را به خدمت بگیرد.

منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: