تیتر امروز

پیشنهاد پرسپولیس به مدافع مورد علاقه اسکوچیچ

پرسپولیس به دنبال جذب یک مدافع چپ برای فصل آینده است و حالا خبرها از پیشنهاد این تیم به یک بازیکن مورد علاقه اسکوچیچ سرمربی تیم ملی حکایت دارد.

کد خبر: ۹۶۰۰۵
۱۹:۲۶ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

پیشنهاد پرسپولیس به سعید آقایی

دیدارنیوز: بعد از جدایی محمد نادری و محمد انصاری از پرسپولیس، قهرمان ۴ دوره اخیر لیگ برتر فقط سعید آقایی را به عنوان یک مدافع چپ تخصصی در ترکیب تیمش دارد.

وحید امیری و علی شجاعی به غیر از آقایی دو بازیکنی هستند که در چند بازی در پست مدافع چپ به میدان رفتند. امیری آنقدر در این پست خوب بود که حتی اسکوچیچ هم در بازی مقابل هنگ کنگ از وحید در پست مدافع چپ استفاده کرد، ولی همه می‌دانند که امیری در خط میانی یا حتی خط حمله کیفیت بالاتری دارد. علی شجاعی هم که ذاتا یک وینگر است در یکی دو بازی و در غیاب سعید آقایی به عنوان مدافع چپ کار کرد، ولی این بازیکن هم در پست اصلی اش کارایی بیشتری دارد.

از همین رو یکی از اهداف نقل و انتقالاتی پرسپولیس برای فصل آینده خرید یک مدافع چپ خواهد بود که بتواند با سعید آقایی برای رسیدن به ترکیب اصلی سرخ پوشان رقابت کند. اما گزینه یحیی برای این پست چه کسی است؟ ابوالفضل جلالی مدافع چپ جوان سایپا که عملکرد خوبی در این فصل از خودش نشان داده و حتی توسط اسکوچیچ در بازی مقابل سوریه به تیم ملی دعوت شد و در آن بازی توانست یک پاس گل هم به کریم انصاریفرد بدهد. یحیی در نقل و انتقالات نیم فصل هم به دنبال جذب جلالی بود، ولی باشگاه سایپا حاضر نشد رضایتنامه این بازیکن را صادر کند و اعلام کرد به ابوالفضل نیاز دارد. طی روز‌های اخیر این بازیکن به پرسپولیس لینک شده و نزدیکان جلالی هم پیشنهاد پرسپولیس را تایید کرده‌اند.

حال باید دید تکلیف این بازیکن آینده دار چه خواهد شد. هرچند در صورت وقوع این انتقال جلالی کار سختی برای برای بازی کردن در پرسپولیس خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: